اعزام تاشکند با المپیکی‌ها و نفرات شانس مدال
جلسه کمیته فنی را با حضور سرمربیان تیم ملی در محل اردو

تمرین پنجشنبه بعدازظهر تیم ملی وزنه‌برداری با حضور رییس، نایب رییس، دبیر و اعضای کمیته فنی فدراسیون وزنه‌برداری در چالوس برگزار می‌شود.
صبح امروز سجاد انوشیروانی، به همراه بهداد سلیمی، حسین رضازاده، حسین توکلی، سید کمال موسوی، کوروش باقری و وحید ربیعی راهی چالوس شدند تا ضمن نظارت بر تمرینات تیم ملی، جلسه کمیته فنی را با حضور سرمربیان تیم ملی در محل اردو برگزار کنند.

جلسات کمیته فنی فدراسیون وزنه‌برداری با کادر فنی تیم‌های بانوان و آقایان برگزار شد.
کوروش باقری در جلسه نخست به ارائه گزارشی از روند آماده سازی تیم بانوان پرداخت و آمادگی این تیم را برای اعزام کامل به ازبکستان اعلام کرد.
جلسه دوم با حضور نواب نصیرشلال، سرمربی و کادرش، بهمن زارع، احسان دارابیگی و سهراب مرادی برگزار شد. نصیرشلال در این جلسه اهداف و برنامه‌های تیم ملی وزنه‌برداری را تا المپیک پاریس تشریح و ابراز امیدواری کرد با اضافه شدن چند وزنه‌بردار جوان، تیم ملی با ترکیب کامل به ازبکستان اعزام شود.
جلسه نهایی به جمع بندی کمیته فنی اختصاص داشت و اعضای این کمیته بدون حضور مربیان تیم ملی درباره کم و کیف اعزام تیم به ازبکستان تبادل نظر کردند. در پایان مقرر شد برای رقابت‌های قهرمانی آسیا با صلاحدید مربیان، نفراتی که در چرخه کسب سهمیه قرار دارند به همراه شانس های کسب مدال در ترکیب تیم‌های آقایان و بانوان قرار بگیرند‌ و بحث اعزام کامل تیم‌ها بدون شانس مدال، به تصویب کمیته فنی نرسید‌.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار