دوشنبه, 06 شهریور,1396

یک وزنه بردار به اردوی نور اضافه می شود

برگزاری تمرینات سطح دریای با 12 ملی پوش

یک وزنه بردار به اردوی نور اضافه می شود

تمرینات سطح دریای تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان در شهرستان نور با 12 وزنه بردار در حال پیگیری است و تاچند روز آینده، یک ملی پوش به اردوی تیم ملی اضافه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ سومین روز از اردوی سطح دریای تیم ملی بزرگسالان کشورمان به میزبانی دشت نور شهرستان نور هم اکنون با 12 وزنه بردار در حال برگزاری است و تا چند روز آینده، مسعود چترایی ملی پوش تیم دانشجویان به تمرینات گروهی تیم اضافه می شود.12 ملی پوش حاضر در این اردو عبارتند از: مجید عسگری (دسته 69 کیلوگرم)، کیانوش رستمی، علی میری، صالح چراغی (دسته 85 کیلوگرم)، سهراب مرادی، سید ایوب موسوی (دسته 94 کیلوگرم)، محمدرضا براری، علیرضا سلیمانی، علی هاشمی (دسته 105 کیلوگرم)، بهداد سلیمی، همایون تیموری و سعید علی حسینی (دسته 105+ کیلوگرم).

مسعود چترائی وزنه بردار دسته 85 کیلوگرم  و اصغر ابراهیمی مربی تیم ملی، به محض بازگشت از بازی های یونیورسیاد جهانی دانشجویان در چین تایپه، به اردوی تیم ملی در شهرستان نور اضافه می شوند.

تمرینات ملی پوشان وزنه برداری بزرگسال کشورمان از شنبه تا پنجشنبه، به صورت 2 نوبت در روز (صبح و عصر) برگزار می شود. تمرین صبحگاهی از ساعت 10 صبح آغاز شده و تا 12 ظهر خاتمه می یابد و تمرین بعدازظهر نیز از ساعت 17:30 تا 19 عصر خواهد بود.

این مرحله اردوی تیم ملی از شنبه (4 شهریورماه) استارت خورده تا جمعه (24 شهریور) در سالن ورزشی دانشگاه محدث نوری به میزبانی دشت نور شهرستان نور ادامه خواهد داشت.