دوشنبه, 25 مرداد,1395

کیانوش رستمی:

مدال آوری سهراب مرا بیشتر خوشحال کرد

کیانوش رستمی:
کیانوش رستمی معتقد است؛ از مدال گرفتن سهراب مرادی در المپیک2016 ریو خیلی بیشتر از مدال آوری خودش خوشحال است.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ کیانوش رستمی وزنه بردار دسته 85 کیلوگرم تیم ملی کشورمان در خصوص کسب مدال طلای سهراب مرادی اظهار کرد: کسب مدال طلای سهراب مرادی در بازی های المپیک مرا بیشتر از مدال آوری خودم خوشحال کرد. سهراب خیلی تمرین کرد و زحمت کشید تا به حقش رسید. او را بازنشسته اعلام کرده بودند ولی برگشت و با غیرت وزنه زد تا به مدال دست یافت.به سهراب، خانواده اش و مردم ایران بابت این قهرمانی تبریک می گویم.

دارنده مدال طلای المپیک 2016 ریو در خصوص عملکردش در المپیک تاکید کرد:تلاش کردم تا توانستم وزنه های خوبی را جابجا کنم. در جام فجررکورد زدم ولی در المپیک2016 ریو فقط به دنبال کسب مدال طلا بودم.درالمپیک 2012 لندن حقم را پایمال کردند.باید رنگ مدال بهتر بود اما پس از از 4 سال مدال نقره را به من برگردادند. در ریو کار خود را انجام دادم و به چیز دیگری فکر نمی کنم. از برزیل برگردم استراحت کوتاهی می کنم سپس تمریناتم را برای بازی های آسیایی 2018 اندونزی شروع می کنم.

رستمی در خصوص وضعیت بهداد سلیمی در المپیک 2016 ریو گفت: امیدوارم بهداد هم مدال طلا بگیرد. چون هیچ کس فکر نمی کرد سلیمی با آن مصدومیت سنگین بتواند به المپیک ریو برسد.او به موقع برگشت و هم اکنون نیز شانس مدال کاروان وزنه برداری ایران است. بهداد سلیمی باید سومین مدال طلای وزنه برداری را به ارمغان بیاورد تا مردم بیشتر خوشحال شوند.