شنبه, 23 مرداد,1395

کیانوش رستمی بعد از کسب مدال طلای المپیک:

مدالم را به شهدای مدافع حرم تقدیم می کنم

کیانوش رستمی بعد از کسب مدال طلای المپیک:

رستمی پس از رکورد شکنی  و قهرمانی در المپیک گفت:نگذاشتم خون شهیدان پایمال شود. ایرانی‌ها باید همیشه نشان دهند که می‌توانند در دنیا موفق شوند. این اظهارات رکورد دار جدید بازی های المپیک و مرد طلایی ریو بعد از درخشش در نبرد با 85 کیلویی های قدرتمند حاضر در میدان بزرگ المپیک بود.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛
قهرمان المپیک 2016 ریو و رکورد دار جدید دسته 85 کیلوگرم جهان و المپیک در خصوص شگفتی سازیش در ریو معتقد است:مدالم را به شهدای مدافع حرم تقدیم می‌کنم و خوشحالم که توانستم با تحمل سختی و رنج بسیار به حقم در المپیک دست پیدا کنم و با تمرینات حرفه ای که خودم دنبال می کردم رکوردهای المپیک را شکسته و صاحب نشان طلایی رنگ المپیک شوم.

 

رستمی ادامه می دهد: در آخرین حرکت دوضرب “تیان” دعا می کردم او بتواند وزنه اش را مهار کند تا اوت نشود. می دانستم که خودم رکورد دنیا و المپیک را تغییر می دهم و به مدال طلا می رسم.این طلا حقم بود و قسمت بر این شد که تا با کسب مدال طلا، ضمن رکورد شکنی و اهتزاز پرچم در المپیک 2016 ریو ، دل ملت ایران را شاد کنم. خدا را شکر می کنم که ما ایرانی ها به آنچه که لیاقتش را داریم می رسیم.

دارنده مدال طلای المپیک2016 ریو؛ تاکید کرد : از علی مرادی رییس فدراسیون وزنه‌برداری تشکر می‌کنم که از من حمایت کرد.

لازم به ذکر است که ماموران تیم کنترل دوپینگ بازی های المپیک 2016 ریو بلافاصله  از کیانوش رستمی پس از کسب مدالطلای دسته 85 کیلوگرم تست دوپینگ به عمل آوردند.