کوروش باقری: تیم ملی جای بهترین هاست

مدیر تیم های ملی فدراسیون وزنه برداری اظهارداشت: هر مربی دوست دارد که بهترین ها را در تیم خود داشته باشد و البته که تیم ملی جای بهترین هاست بنابراین بدیهی است که بهترین های مسابقات نوجوانان کشور (بخش دختران) نیز مورد توجه قرار گیرند.

کوروش باقری در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، در خصوص دستاورد برگزاری این مسابقات از نگاه وی گفت: ارزیابی نهایی من از مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور در بخش دختران، این است که چهار الی پنج نفر از افراد همانطور که از جدول سینکلر نیز پیداست، به مقدار قابل ملاحظه و معناداری از بقیه جلوتر هستند.

به گفته وی سه تن از بهترین ها طبق جدول سینکلر، غزل و غزاله حسینی و مینا گودرزی، هستند که در اردوی تیم ملی بانوان کشور حضور دارند اما افراد دیگری با رکورد و تکنیک خیلی خوب در این مسابقات درخشیدند که برای حضور در اردوهای آتی به ویژه در رده سنی نوجوانان و جوانان مورد نظر خواهند بود.

باقری همچنین از برگزاری یک جلسه تمرین سنگین و رکوردگیری در اردوی قزوین خبر داد که روز چهارشنبه 30 شهریورماه خواهد بود و به گفته وی «به احتمال بسیار زیاد تکلیف افراد اعزامی به مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا، در همین جا معلوم خواهد شد.»