در نشست کیکاووس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک با مدیران آکادمی ملی المپیک موضوع امکانات و محل تشکیل اردوی تیم ملی وزنه برداری جهت حضور در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی حل شد.

کیکاووس سعیدی در این باره اظهارداشت: امروز با مدیران آکادمی برای ایجاد ظرفیت حداکثری جهت بهره مندی فدراسیون‌ها به خصوص رشته هایی که به بازیهای کشورهای اسلامی می‌روند، نشستی داشتیم آکادمی برای تیم های ملی آماده است و همه نوع امکاناتی را در اختیار آنها قرار می دهد.

دبیرکل کمیته در خصوص حل مشکل محل تمرین تیم ملی وزنه برداری، عنوان کرد: برای وزنه برداری هم هماهنگ شد و فضا ایجاد کردیم تا اردوی تیم ملی در روزهای آینده در آکادمی ملی المپیک برگزار شود براین اساس هم مسئله اقامت و هم محل تمرینی حل شد تا آنها اردوها را بدون دغدغه ادامه دهند. ما باید از وزنه برداری حمایت کنیم چرا که این رشته از 1948 مدال آور بوده و برای المپیک پاریس هم باید برنامه ریزی کسب سهمیه انجام شود، ما هم حمایت لازم را هم ما خواهیم داشت. با تاکید آقای صالحی امیری جلسه امروز را برگزار کردیم و قرار شد امکانات لازم هم در اختیار وزنه برداری و هم رشته های اعزامی به قونیه قرار بگیرد.

به گزارش فارس، نخستین اردوی تیم ملی وزنه برداری پس از تغییر و تحولات صورت گرفته در مدیریت فدراسیون، قرار است از 11 تیر آغاز شود.