چهارشنبه, 01 شهریور,1396

کلاس های مربیگری درجه یک، 2 و 3 ملی برای آقایان و بانوان برگزار می شود

ارومیه 11 تا 20 شهریور میزبان مربیان خواهد بود

کلاس های مربیگری درجه یک، 2 و 3 ملی برای آقایان و بانوان برگزار می شود
هیئت وزنه برداری استان آذربایجان غربی آمادگی خود را برای برگزاری کلاس های مربیگری درجه یک، 2 و 3 ملی آقایان و بانوان، از 11 تا 20 شهریور در شهر ارومیه اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ هیئت وزنه برداری استان آذربایجان غربی قصد دارد برای آموزش، ارتقاء و بالا بردن سطح دانش علاقمندان و مربیان وزنه برداری، کلاس های مربیگری درجه یک، ٢ و 3 ملی را برای متقاضیان خانم و آقا، طی روزهای 11 تا 20 شهریور در شهرستان ارومیه برگزار کند. 

کلاس های مقدماتی بانوان روزهای 11 و 12 شهریورماه، برگزار می شود. دروس عملی نیز توسط مدرسان فدراسیون وزنه برداری در روزهای 13، 14 و 15 شهریورماه آمورش داده خواهد شد. دروس تئوری نیز طی روزهای 16 تا 20 شهریورماه توسط استادان واحد آموزش اداره کل ورش و جوانان استان آذربایجان غربی تدریس می شود.

برهمین اساس علاقمندان و مربیان استان های همجوار و سایر شهرها می توانند برای هماهنگی بیشتر و ثبت نام در این کلاس ها با علی آقایاری مدیر روابط عمومی هیئت وزنه برداری استان آذربایجان غربی با شماره تلفن همراه (09149789012) تماس بگیرند.

بانوان و آقایان علاقمند به مربیگری در رشته وزنه برداری، می توانند برای جویا شدن از شرایط حضور در کلاس ها و دریافت کارت مربیگری به لینک زیر مراجعه کنند:

شرایط برگزاری کلاس های مربیگری در استان آذربایجان غربی به شرح زیر است.pdf