شنبه, 11 شهریور,1396

کلاس مقدماتی وزنه برداری بانوان در شهرستان ارومیه برگزار شد

حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی در کلاس تئوری

کلاس مقدماتی وزنه برداری بانوان در شهرستان ارومیه برگزار شد

دکتر چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی در نخستین روز از کلاس های مقدمانی وزنه برداری بانوان حضور پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری به نقل از روابط عمومی هیئت وزنه برداری استان آذربایجان غربی؛ کلاس‌های تئوری مقدماتی وزنه برداری بانوان با حضور دکتر ریحانه طریقت نایب رئیس بانوان فدراسیون وزنه برداری و دکتر ایوب بهتاج مدیرکل ورزش استان اردبیل به عنوان مدرس این دوره از کلاس ها، در مجموعه ورزشی غدیر شهرستان ارومیه برگزار شد.
دکتر بهتاج در پایان این کلاس در خصوص برگزاری کلاس های آموزشی وزنه برداری بانوان در کشورمان این چنین گفت: با تلاش های مسئولان فدراسیون وزنه برداری مجوز آموزش وزنه برداری در بخش بانوان صادر شد. امیدواریم کلاس‌های داوری و مربیگری بانوان که برای بار نخست در ارومیه برگزار می‌شود، سبب اعتلای این ورزش در کشورمان شود.

  

در ادامه نیز دکتر عبدالله چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: نگرش مثبت ورزش به حوزه بانوان برایمان بسیار با ارزش است. از این روهیئت وزنه برداری آذربایجان غربی که یکی از هیئت‌های فعال در ورزش این استان است کلاس های وزنه برداری بانوان در شهرستان اورمیه برگزار کرد.ایران اسلامی ظرفیت‌های ورزشی بسیاری دارد وکسب مدال توسط وزنه‌برداران کشورمان کاری بسیار آسان است که امیدواریم بانوان ما بتوانند در این مسیر گام‌های بلندتری بردارند.