یکشنبه, 23 آبان,1395

کسب نشان برنز آسیا در نخستین میدان بین المللی ام خوب بود

اسحاق ذعاب: خوشحالم دست خالی از ژاپن برنمی گردم

کسب نشان برنز آسیا در نخستین میدان بین المللی ام خوب بود
دارنده مدال برنز دسته 69 کیلوگرم رقابتهای قهرمانی نوجوانان آسیا پس از کسب این مدال گفت:کسب همین مدال برنز برایم خیلی اهمیت داشت،زیرا خوشحالم که موفق شدم برای اولین بار و در نخستین حضور بین المللی ام صاحب مدال آسیایی شوم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ اسحاق ذعاب دیگر ملی پوش برنزی ایران در رقابتهای آسیایی نوجوانان با اشاره به این موضوع که رقابتهای آسیایی ژاپن اولین میدان بین المللی است که او توانسته جواز حضور در این رقابت را کسب کند در این خصوص می گوید: توکیو اولین رقابت برون مرزی است که من موفق شدم درآن شرکت کنم. تا کنون هیچ میدان بین المللی را ذتجربه نکرده بود. همین موضوع باعث شده بود یک مقدار استرس داشته باشم و نتوانم درست خواسته های کادرفنی را روی تخته پیاده کنم.

ذعاب ادامه می دهد: کسب همین مدال برنز برایم خیلی اهمیت داشت،زیرا خوشحالم که موفق شدم برای اولین بار و در نخستین حضور بین المللی ام صاحب مدال آسیایی شوم.

دارنده نشان برنز دسته 69 کیلوگرم آسیا در رده سنی نوجوانان در پایان خاطرنشان می کند: فدراسیون، آقای برخواه ، خورشیدی و امینی فرد در این مدت خیلی برای ما زحمت کشیدند و خوشحالم که با این مدال پاسخ زحمات تمامی این عزیزان را دادم. شرایط مسابقات بد نبود ،ولی برای من توکیو و کسب این مدال خاطره ای شیرین و به یاد ماندنی به جای گذاشت که قطعا همیشه از یادآوری آن خوشحال می شوم. قطعا اگر میدان بین المللی بیشتری را تجربه کرده بودم می توانستم حتی خیلی بهتر از این نتیجه را دشت کنم.