شنبه, 30 مرداد,1395

کار بزرگی در ریو انجام شد

انوشیروانی: امیدوارم خبرهای خوبی درباره سلیمی بشنویم

کار بزرگی در ریو انجام شد

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری در خصوص ناداوری در رقابت بهداد سلیمی  گفت: اعتراضات درباره رقابت بهداد سلیمی انجام شده و امیدوارم در روزهای آینده خبرهای خوبی بشنویم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی وزنه برداری کشورمان پس از بازگشت از بازی‌های المپیک 2016 ریو اظهار داشت: نایب قهرمانی تیم وزنه‌برداری در المپیک را به همه مسئولان، ورزشکاران و پیشکسوتان تبریک می‌گویم.ما در تمام اوزان شانس مدال داشتیم و با تمام حریفان هم جنگیدیم آن طور که خواستیم نتیجه نگرفتیم. 

وی ادامه داد: نتیجه‌ای که به دست آمد، برای چند ماهی است که بنده مسئولیت تیم ملی را برعهده گرفته‌ام. زمانی که سکان را برعهده گرفتم، شرایط آنچنان خوب نبود، اما با برنامه‌ریزی که انجام دادیم، می‌بینید که دو مدال طلا و جایگاه نایب قهرمانی در المپیک را کسب کردیم. کار بزرگی در ریو انجام شد و از تک تک خانواده‌های ملی‌پوشان تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری درباره اتفاقات رقابت بهداد سلیمی گفت: اعتراضات در این باره انجام شده و بگذاریم که وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون وزنه‌برداری ان را پیگیری کنند. ان‌شاالله در روزهای آینده خبرهای خوبی در این باره بشنویم.

سجاد انوشیروانی درخصوص اینکه گفته شده شاید اگر وزنه‌های کمتری برای بهداد سلیمی گرفته می‌شد او هم می‌توانست مدال بگیرد تصریح کرد: من حتما نشست خبری را خواهم گذاشت و در آن استراتژی‌های خود را بیان می‌کنم. بعد از بیان استراتژی‌ها همه قانع خواهند شد ما هیچ اشتباهی انجام ندادیم اما همه دیدند که چه اتفاقی برای بهداد سلیمی افتاد.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری در خصوص برنامه‌های آینده خود خاطرنشان کرد: هر تصمیمی که کادر فنی بگیرد، تابع آن هستم.