یکشنبه, 02 اردیبهشت,1397

کاروان وزنه برداری کشورمان عازم ازبکستان شد

در قالب ۳ تیم ملی نوجوانان، جوانان و بانوان

کاروان وزنه برداری کشورمان عازم ازبکستان شد

کاروان تیم های ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان ایران برای شرکت در مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا راهی ازبکستان شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ ورزشکاران کشورمان بامداد امروز (یکشنبه دوم اردیبهشت ماه) ابتدا تهران را به مقصد مسکو ترک کرده و سپس راهی شهر “اورگنج” محل برگزاری رقابت ها شدند.در این سفر ۲ تیم نوجوانان و جوانان کشورمان در قالب ۲۰ ورزشکار و ۵ مربی راهی کشور ازبکستان شدند.حمید رشیدی سرمربی جوانان و نوجوانان، علی امینی فرد مربی نوجوانان، رشید شریفی و عبدالرضا فولادی وندی مربیان جوانان به همراه خانم طریقت مربی تیم بانوان هدایت ورزشکاران را بر عهده دارند.
تیم ملی نوجوانان کشورمان در دسته ۶۹ کیلوگرم مهدی خلجی و عباس فخر زارع، در دسته ۸۵ کیلوگرم امیر حسین سلامت و محمد توفیق پوزش، در دسته ۹۴ کیلوگرم امیر حسین عسگری دون و پوریا اسکندر زاده و در دسته 94 کیلوگرم علیرضا یوسفی و رضا اسدی را با خود همراه دارد.
در تیم جوانان نیز حسین سلطانی در دسته ۷۷ کیلوگرم، افشین طاهری و عارف خاکی در دسته ۸۵کیلوگرم، رسول معتمدی در ۹۴ کیلوگرم، امیر عزیزی و علیرضا زارع پور در دسته ۱۰۵ کیلوگرم و آرمان محمدزاده و محمد حسین رئیسی در دسته ۱۰۵+ کیلوگرم در این رقابتها به میدان خواهند رفت.
اعضای ۴ نفره تیم ملی نوجوانان بانوان هم متشکل از؛ پارمیدا محمودی در دسته ۵۸ کیلوگرم، الناز باجلانی در ۶۳ کیلوگرم، مهدیه کلالی در دسته ۶۹ کیلوگرم و سیده نرگس میرزکی در دسته ۷۵+ کیلوگرم می باشند.
علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری کشورمان نیز همراه با کاروان کشورمان در این رویداد بین المللی حضور دارد.
مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان‌ و جوانان آسیا، از فردا (دوشنبه 2 اردیبهشت ماه) با رقابت دسته 44 کیلوگرم گروهB دختران در شهر اورگنج ازبکستان آغاز می شود و تا 10 اردیبهشت ماه به طول خواهد انجامید.