چهره های جدید در نیم فصل رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور

تیم های باشگاهی وزنه برداری در نیم فصل رقابت های لیگ برتر و در آستانه برگزاری هفته دوم این مسابقات در سال جاری، شماری از چهره های جدید در رده جوانان و بزرگسالان را به ترکیب خود اضافه کردند.

باشگاه نیروی زمینی که هفته نخست مسابقات لیگ را با رتبه هفتمی به پایان رسانده است، دو وزنه بردار به نام علی قاسمی در رده بزرگسالان و پوریا احمدی منفرد در رده جوانان را به ترکیب خود اضافه کرده است.

رعد پدافند، تیم ششم جدول هفته نخست، محراب جوانشیری را در دره جوانان و میثم چغاز را در رده بزرگسالان جذب کرده است.

عقاب نیروی هوایی تیم پنجم جدول، با سه وزنه بردار به نام سینا شعبانی، علیرضا نصیری و امیرمحمد سلیمانی در رده جوانان، وارد هفته دوم مسابقات لیگ برتر خواهد شد.

ذوب آهن اصفهان که در هفته نخست ملی پوش ارزشمند و مدعی خود، رسول معتمدی را به دلیل مصدومیت از دست داد، سه وزنه بردار به نام عبداله بیرانوند، امیرحسین محمدی و محمدحسین شریفی را در رده جوانان و حسین بیرانوند را در رده بزرگسالان به میدان رقابت خواهد فرستاد تا نتیجه ای بهتر از چهارمی هفته نخست را کسب کند.

تیم سوم هفته نخست یعنی مناطق نفتخیز جنوب، سید ایوب موسوی وزنه بردار ملی پوش رده بزرگسالان را برای حضور در ادامه رقابت های لیگ برتر در نظر گرفته است و باشگاه سایپا که با 599.8 امتیاز دوم شده بود، متین محمدی را در رده جوانان به ترکیب خود اضافه می کند.

باشگاه ملی حفاری صدرنشین هفته نخست که با 614.8 امتیاز فعلا از سایر رقبا پیش است، کوروش پیری و محمدرضا غالبی را در رده جوانان و شاهرخ عقیلی خواه را در رده بزرگسالان جذب کرده و در هفته دوم مسابقات لیگ برتر روی سکو خواهد فرستاد.

هفته دوم مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور روزهای 29 و 30 دی ماه در اهواز برگزار می شود.