یکشنبه, 27 مرداد,1398

چهارمین نشست تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در حوزه ورزش برگزار شد

در فدراسیون وزنه‌برداری

چهارمین نشست تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در حوزه ورزش برگزار شد

چهارمین نشست کارگروه تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در حوزه ورزش به میزبانی فدراسیون وزنه‌برداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه‌برداری؛ گام دوم انقلاب، بیانیه‌ای است که از سوی مقام معظم رهبری در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صادر شده و در آن برای استمرار راه انقلاب اسلامی به تبیین دستاوردهای چهل سال گذشته می‌پردازد. ایشان در این بیانیه با هدف «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» توصیه‌هایی ارائه می‌دهند .در این بیانیه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت ایران، به ویژه جوانان را مورد خطاب قرار می‌دهند و به توضیح و روشن کردن مساله برداشتن «گام دوم» به سوی آرمان‌های انقلاب اسلامی در هفت فصل می‌پردازند.

برهمین اساس، چهارمین نشست کارگروه تبین بیانیه گام دوم انقلاب در حوزه ورزش امروز صبح (یکشنبه 27 مردادماه) با حضور سردارعليرضا صفارزاده رئیس کارگروه، سردار داود آذرنوش رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور، سردار میرجلیلی، سردار مهرعلی باران چشمه، حجت الاسلام حسینی، سردار قره، دکتر رضا شجیع، محمدشروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها، به همراه علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری به میزبانی این مجموعه برگزار شد.

رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ی «گام دوم انقلاب» با مرور تجربه‌ی ۴۰ ساله‌ی انقلاب اسلامی اعلام کردند: انقلاب «وارد دوّمین مرحله‌ی خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌سازی شده ‌است». گام دومی که باید در چارچوب «نظریه‌ی نظام انقلابی» و با «تلاش و مجاهدت جوانان ایران اسلامی» به‌سوی تحقق آرمانِ «ایجاد تمدّن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی (ارواحنافداه)» برداشته شود.