دوشنبه, 03 خرداد,1395

چهارشنبه هشتمین جلسه شورای عالی فنی برگزار می شود

عملکرد تیم های ملی بزرگسالان و جوانان بررسی می شود

چهارشنبه هشتمین جلسه شورای عالی فنی برگزار می شود

اعضاء شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری در هشتمین جلسه خود صبح روز چهارشنبه (5 خرداد) عملکرد تیم های ملی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان و برخی موارد مطروحه دیگر را مورد ارزیابی قرار می دهند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ هشتمین جلسه شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری چهارشنبه (5 خرداد) ساعت11 صبح برگزار می شود.در این جلسه اعضای شورای عالی فنی به بررسی عملکرد تیم های ملی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان می پردازند.
گفتنی است؛ مباحثی که قرار است اعضای شورای عالی فدراسیون وزنه برداری در روز چهارشنبه (5 خرداد) بررسی کنند به شرح زیر است:
1- گزارش امید رضایانی رییس کمیته استعدادیابی در خصوص برنامه های مکلف شده این کمیته طبق مصوبات قبلی شورا بررسی و تحلیل می شود.
2- وحید ربیعی مربی تیم ملی جوانان جمع بندی نهایی خود را از چگونگی وضعیت آمادگی ملی پوشان جوان و عملکرد فنی آنها در اردوهای برگزار شده قبل از مسابقات جهانی به شورای عالی فنی ارائه می دهد.
3-ارائه گزارش فنی در خصوص اردوی تیم ملی در اردبیل و بررسی عملکرد ملی پوشان بزرگسال در این اردوی خارج از تهران قبل از جام فجر.
4- گزارش علیرضا شیخ الاسلامی رییس کمیته پیشکسوتان از مسابقات قهرمانی کشور(انتخابی تیم ملی پیشکسوتان برای حضور در مسابقات جهانی در آلمان).