شنبه, 16 مرداد,1395

پیام رییس فدراسیون وزنه برداری بمناسبت هفدهم مردادماه

خبرنگاران چشم بینا ، زبان گویا و وجدان بیدارجامعه هستند

پیام رییس فدراسیون وزنه برداری بمناسبت هفدهم مردادماه
علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان با عرض تبریک هفدهم مردادماه که مصادف است با روز خبرنگاردر این خصوص تاکید می کند:خبرنگاران رسالت خطیر آگاه سازی و تنویرافکارعمومی و جلب مشارکتهای مردمی را برای حصول اهداف اجتماعی برعهده دارند و از این رو چشم بینا ، زبان گویا و وجدان بیدار جامعه هستند. 


به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛
علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان با گرامیداشت هفدهم مردادماه سالروزشهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار دراین خصوص معتقد است: روزخبرنگار روز بزرگداشت کسانی است که از این موهبت برخوردار شده اند و به عنوان چشم بینا زبان گویا و وجدان بیدار جامعه هستند.
رییس فدراسیون وزنه برداری تاکید می کند: خبرنگاران گام در عرصه روشنگری گذاشته و از طریق نقد منصفانه با ابزار مقدس قلم ؛ سعی در تعالی کشور و بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق آرمانهای امام راحل و منویات مقام معظم رهبری دارند و بدین لحاظ نقشی حیاتی و غیرقابل انکار در رهنمونی جامعه به سمت سعادت و توسعه هرچه بیشتر ایفا می کنند. به راستی که رسالت این قشر فرهیخته و پرتلاش به عنوان طلایه داران و پرچمداران عرصه تنویر افکار عمومی و اطلاع رسانی همانا انعکاس مبتنی بر حقیقت وقایع و تلاش در راستای بهبود وضع جامعه و کمک به توسعه همه جانبه و پایدار کشور است.
رییس فدراسیون وزنه برداری در پایان خاطر نشان می کند: به راستی قلم و زبان در بیان تقدیر از این قشر نستوه و مجاهد قاصر است.راویان صدیق و سختکوشی که بی هیچ شائبه و آلایشی با از خودگذشتگی تمام، قدم در این وادی پرخطر نهاده و عمر عزیز خود را صرف اگاهی بخشی به دیگران می نمایند. برهمین اساس اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه قلم ، روز خبرنگاران را به همه خبرنگاران متعهد و تلاشگر تمامی رسانه های دیداری، شنیداری ونوشتاری تبریک عرض کرده و از درگاه خداوند سبحان سلامتی و توفیقات سختکوشان عرصه اطلاع رسانی و خبررا در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی مسألت دارم.