شنبه, 12 تیر,1395

پیام تبریک کمیته ملی المپیک پس از قهرمانی جوانان در آوردگاه جهانی تفلیس

آفرین برشما غیورمردان که دل ملتی را شاد کردید

پیام تبریک کمیته ملی المپیک پس از قهرمانی جوانان در آوردگاه جهانی تفلیس

کمیته ملی المپیک قهرمانی تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان در مسابقات جهانی گرجستان را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری و به نقل از کمیته ملی المپیک؛ کمیته ملی المپیک کشورمان قهرمانی تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان در مسابقات جهانی گرجستان را تبریک گفت. در متن پیام تبریک کمیته ملی المپیک آمده است: پولاد مردان جوان کشورمان موفق شدند در رقابت‌های جهانی وزنه برداری جام قهرمانی این رقابت‌ها را در این آوردگاه بزرگ، بالای دست برده و ضمن به اهتزاز در آوردن پرچم میهن عزیزمان در این رقابت ها، سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران را در سالن مسابقات طنین‌انداز کنند.
ضمن تبریک این قهرمانی به مسئولین فدراسیون، کادر فنی و قهرمانان عزیز و بخصوص ملت بزرگ ایران، امید می رود نمایندگان کشورمان که این مهم را رقم زدند بعنوان پشتوانه های ارزشمند تیم ملی بزرگسالان، قهرمانی در المپیک 2020 را بعنوان نقطه هدف خود ترسیم کرده و افتخارات بیشتری را برای ایران عزیز بدست آورند.
آفرین بر شما دلاور مردان عزیز که با این قهرمانی، دل ملتی را شاد کردید تا تک تک ایرانیان اقصی نقاط جهان از داشتن چنین قهرمانانی که برای به اهتزاز در آمدن پرچم سه رنگ کشورشان با تمام وجود،جوانمردانه می جنگند به خود ببالند.
امید است در دیگر رقابت‌های پیش رو بخصوص بازی‌های المپیک 2016 ریو نیز همچون گذشته الطاف الهی و دعای خیر مردم بدرقه راه تمامی نمایندگان اعزامی ایران در رشته های مختلف باشد.