🔺پیام تبریک کاظمی‌پور پس از تاریخ‌سازی بانوی وزنه‌بردار کشورمان

🔺معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در پیامی از درخشش سیده الهام حسینی در مسابقات وزنه برداری قهرمانی آسیا به عنوان نمادی از حرکت عزتمندانه بانوان کشور یاد کرد.

🔺به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، متن پیام تبریک مریم کاظمی‌پور پس از درخشش سیده الهام حسینی در مسابقات وزنه برداری قهرمانی آسیا که با سه مدال طلا همراه بود، به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مسابقات وزنه برداری قهرمانی زنان آسیا، صحنه های زیبایی از توانمندی جامعه بانوان ایران را با درخشش سیده الهام حسینی و ثبت رکورد 102 کیلوگرم حرکت یک ضرب، 125 کیلوگرم در حرکت دو دوضرب و مجموع 227 کیلوگرم خلق کرد تا سه مدال طلا به عنوان دستاوردی جدید و با ارزش برای ورزش کشورمان در این رویداد رقابتی در سطح قاره کهن به ارمغان آید.

تسلط و اقتدار در مهار وزنه‌ها برای این بانوی ایرانی همچنین تلاش ارزشمند دیگر بانوان ملی پوش وزنه برداری ایران، در ادامه مسیر عزت و افتخاری است که بانوان این سرزمین مدت‌هاست آغاز و عرصه ورزش را در ابعاد بین المللی به محلی برای بروز و ظهور توانمندی خود بدل کرده‌اند.

دستاوردهای متعدد ورزش بانوان بار دیگر حقیقت بستر مناسب در ایران اسلامی را برای مسیر تعالی این قشر از جامعه به منصه ظهور رساند تا بانوان ایران ثابت کنند، فراتر از تبلیغات سو و جنگ روانی‌ها، در راستای افتخارآفرینی برای عزت و سرافرازی کشور و اهتزاز پرچم مقدس، تلاش قابل تحسینی دارند.

تاریخ سازی سیده الهام حسینی در مسابقات وزنه برداری قهرمانی آسیا را به این بانوی بااراده، کادرفنی و سرپرستی، مسئولان فدراسیون، هموطنان عزیز و همچنین خانواده این ورزشکار تبریک می‌گویم و از خداوند متعال، استمرار موفقیت و سربلندی ورزشکاران را در رویدادهای رقابتی طلب می‌کنم.