دوشنبه, 11 بهمن,1395

پیام تبریک فدراسیون وزنه برداری بمناسبت سی و هشتمین بهار آزادی

انقلاب ما انفجار نور بود

پیام تبریک فدراسیون وزنه برداری بمناسبت سی و هشتمین بهار آزادی
جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الباطِلُ اِنَّ الباطِلَ کانَ زَهُوقاً «حق آمد و باطل نابود شد. آری باطل همواره نابود شدنی است.»

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛
مقام معظم رهبری فرمودند كه:« دهه فجر،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهايی ملت ايران و بخشی از تاريخ ماست كه گذشته را از آينده جدا ساخته است. در دهه فجر اسلام تولدی دوباره يافت و اين دهه در تاريخ ايران نقطه ای تعيين كننده و بی مانند به شمارمی رود.»

پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بدون شک معجزه ای الهی بود که به دست معجزه گر مردی از سلاله پاک رسول خدا به انجام رسید و چشم امید مظلومان و مستضعفان جهان را به خود خیره ساخت. بی شک دهـه مبارک فجــر كليد گشاينده ی درهای پيروزی به روی اين ملت عظيم بود كـه استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی را به ارمغان آورد. پيروزی انقلاب اسلامی، فجری بود که پرده های ظلمت شرق و غرب را از هم دريد و ايران را نور باران كرد.
انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است. طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد ستم شاهی به رهبری فرزانه ای است که اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشت. برهمین اساس روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ این ایام عزیز و فرخنده را که فرصتی است بس غنیمت برای اینکه بدانیم مرهون شهدای گرانقدر و عزیزی هستیم که درخت تناور این انقلاب با خون آنان سیراب گردیده است را به روح بلند و ملکوتی معمار کبیر انقلاب امام راحل ، مقام معظم رهبری ، ملت شریف و شهیدپرور انقلاب اسلامی و نیز جامعه ورزش کشور تبریک و تهنیت عرض می کند.