ﺳﻪشنبه, 02 شهریور,1395

پیام تبریک رییس فدراسیون وزنه برداری به مناسبت هفته دولت

هفته دولت معیاری است برای حرکت درمسیر نورانی خدمت صادقانه به ملت

پیام تبریک رییس فدراسیون وزنه برداری به مناسبت هفته دولت

علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند به واسطه اهمیت و جایگاه والایی که دولتمردان در رشد و تعالی جامعه ای پویا دارند، ضمن گرامی داشتن این هفته ؛ برای تمامی دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و کارمندان خدوم ایران اسلامی آرزوی توفیقات روز افزون از خداوند منان مسئلت دارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ متن پیام تبریک علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری به مناسبت هفته دولت و روز کارمند بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

هفته نخست شهریور ماه که مصادف با هفته دولت است ، یادآور شهادت دو اسوه مجاهد دولت جمهوری اسلامی ایران شهیدان رجایی و باهنر است و چه شیرین است که نام و خاطره آنان به نام هفته دولت و روز کارمند گره بخورد و به عنوان یک سرمشق نمونه ، پایدار و ماندگار باشد.
هفته دولت یادآوری است برای خانواده بزرگ دولت و معیاری برای حرکت در مسیر نورانی خدمت صادقانه و روز کارمند بهانه ای است برای تجلیل ازانسان های شایسته ای که همه همت و تلاششان، گشایش امور خلق خدای بزرگ، رفع مشکلات، ایجاد آرامش در جامعه و کسب رضایت الهی است.
اينجانب ضمن تبريك هفته دولت و روز كارمند به تمامي كاركنان عزيز ادارات و آرزوي سلامت و سعادت براي ايشان ، اميدوارم با كمك و همكاري همه كاركنان در بهبود كيفيت كليه فعاليتها و جلب رضاي باريتعالی موفق‌تر از گذشته حركت نمائيم.