یکشنبه, 31 مرداد,1395

پیام تبریک رییس فدراسیون وزنه برداری به مناسبت فرا رسیدن روز پزشک:

طبیب تجلی اسم شافی خداوند است

پیام تبریک رییس فدراسیون وزنه برداری به مناسبت فرا رسیدن روز پزشک:

علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری به مناسبت فرا رسیدن روز پزشک و اهمیت ویژه این روز بواسطه جایگاه والایی که جامعه خدوم و پرتلاش پزشکی ورزش کشوردر مهیا کردن قهرمانان ملی در عرصه های داخلی و بین المللی دارند، ضمن گرامی داشتن این روزبزرگ ، حرفه مقدس پزشكي را از مصاديق ارزشمند ايثار در خدمت به خلق و جلب رضايت حضرت حق می داند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ متن پیام تبریک رییس فدراسیون وزنه برداری به مناسبت روز پزشک بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

در جامعه اي كه به فرهنگ غني اسلامي مزين شده ، طبيب تجلي اسم شافي خداوند است؛از اين رو حرفه مقدس پزشكي ، از مصاديق ارزشمند ايثار در خدمت به خلق و جلب رضايت حضرت حق بشمار مي رود. برهمین اساس درایران اسلامی پزشكان ؛ علم طبابت را با حکمت و اخلاق در آمیخته و در سايه الطاف الهي براي التيام دردهاي بيماران سخت مي كوشند . نماد برجسته و الگوی بارز چنين حکیمان و اندیش وران دلسوز در تاریخ پر فروغ این سرزمین، طبیب نامور و نابغه بزرگ ایرانی، شیخ الرئیس ابوعلی سینا است.

اینجانب فرارسیدن یکم شهریورماه ، زاد روز حکیم بوعلی سینای بزرگ و روز پزشک را به تمامی پزشکان دلسوز و زحمتکش ؛ جامعه فهیم و متخصص پزشکی کشوربه ویژه کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری که با زحمات شبانه روزی کادر پزشکی قوی وتوانمند خود (دکتر داود باقری، دکترسهراب کیهانی و دکترامین نوروزی) شرایط حضورمجدد و پرفروغ بهداد سلیمی رکوردار وزنه برداری جهان و المپیک را در رقابتهای المپیک 2016 ریورا فراهم آورده و بار دیگر تخصص و تعهد ممتازطبیبان کشورمان را به رخ جهانیان کشیدند را تبریک و تهنیت عرض کرده،ازخداوند منان سعادت، طول عمر و موفقیت بیشتراین عزیزان ارزشمند را مسئلت دارم./