ﺳﻪشنبه, 16 آذر,1395

پوست اندازی در کادرفنی تیم ملی نیاز بود

سلیمی:تابع قوانین و مقررات فدراسیون هستم

پوست اندازی در کادرفنی تیم ملی نیاز بود

قهرمان المپیک معتقد است؛ مطمئنم پوست اندازی در کادر فنی تیم ملی وزنه برداری ایران نیاز بود برهمین اساس نیز تابع مقررات و تصمیمات فدراسیون وزنه برداری هستم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ بهداد سلیمی قهرمان و رکوردار بازی های المپیک در خصوص اتفاقات المپیک 2016 ریو این چنین می گوید: زمانی که مردم من را در اماکن های مختلف می بیند و موضوع المپیک ریو را یادآوری می کنند، آن اتفاقات در ذهنم مرور می‌شود. خاطرات تلخ آن روزها برای من زنده می شود و آن خاطرات تلخ هیچگاه از زندگی من پاک نخواهد شد.نمی‌توان فراموش کرد و کابوسی برای من است. 

وزنه بردار دسته فوق سنگین کشورمان درخصوص مربیان جدید تیم ملی بزرگسالان اظهار کرد: سجاد انوشیروانی، وحید ربیعی و نواب نصیر شلال افرادی هستند که چندین سال با آنها زندگی کرده ام و شناخت کافی از آنها دارم. مطمئنم پوست اندازی، تغییر نسل و اندیشه در سبک کیفیت مربیگری وزنه برداری ایران نیاز بود که فدراسیون بهترین تصمیم را اتخاذ کرد.این اتفاق را به فال نیک می‌گیرم و تابع مقررات و تصمیمات فدراسیون وزنه برداری هستم. در این مسیر باید سطح تعاملات خود را افزایش دهیم و از نظرات منتقدان و پیشکسوتان نیز بهره بگیریم.

سلیمی درخصوص آغاز تمرینات پس از المپیک ریو و شرایط جسمانی خود تصریح کرد: برای اینکه دچار افت بدنی نشوم، مدتی است تمرینات خود را به صورت انفرادی آغاز کرده ام و در اردوی جدید تیم ملی وزنه برداری نیز شرکت کردم. مصدومیت آنچنانی ندارم، اما با توجه به اینکه دوره درمان 1.5 ساله را 8 ماهه طی کردم فشار زیادی را متحمل شدم و نیازمند استراحت بیشتری بودم. با شروع تمریناتم توسط دکتر نوروزی معاینه شدم و تحت نظر پزشک هستم، شرایطم به گونه‌ای است که باید تحت نظر باشم. 

وی با بیان این مطلب که هدفش شرکت در رقابتهای قهرمانی سال 2017 آسیا است؛ گفت: از اواخر اردبیهشت ماه تا آذر 96 فرصت دارم خود را برای مسابقات قهرمانی 2017جهان در آمریکا آماده کنم. تلاش می‌کنم خاطرات خوبی را که قبلا برای مردم رقم زده بودم، تکرار کنم.

وزنه بردار دسته فوق دسنگین کشورمان در خصوص حضور در رقابتهای قهرمانی بزرگسالان جهان در آمریکا؛ افزود: در رقابت های قهرمانی جهان، کار سختی پیش رو دارم، زیرا نسل جدیدی از وزنه برداران کشورهای گرجستان، ارمنستان و روسیه حضور دارند که همه خوب هستند و باید تلاش زیادی کرد. 

سلیمی در پاسخ به این سوال که آیا از رقیبش بهادر مولایی خبری دارد یا خیر گفت: آخرین بار او را در مطب دکتر نوروزی دیدم، خوشبختانه روند درمانی را به خوبی طی می‌کند و آنطور که شنیده‌ام قرار است از فروردین ماه تمریناتش را آغاز کند. از صمیم قلب ابتدا برای بهادر آرزوی سلامتی و آرزوی موفقیت می‌کنم تا به هر چه می‌خواهد برسد.