چهارشنبه, 17 خرداد,1396

پس از 9 سال وقفه

رضاخانی: مسابقات وزنه برداری آموزشگاه های کشور 18 مرداد برگزار می شود

پس از 9 سال وقفه
مسئول انجمن وزنه برداری مدارس کشور از برگزاری مسابقات وزنه برداری آموزشگاه های کشور در رده سنی 13 تا 15 سال در 18 تا 21 مرداد خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ منوچهر رضاخانی مسئول انجمن وزنه برداری مدارس کشور در خصوص برگزاری مسابقات وزنه برداری آموزشگاه های کشور تصریح کرد: جلسه ای که امروز چهارشنبه 17 خرداد در فدراسیون ورزش دانش آموزی با مسئولان داشتیم، مقرر شد تا مسابقات وزنه برداری آموزشگاه های کشور در رده سنی 13 تا 15 سال از 18 مرداد تا 21 مرداد به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردد.

وی تاکید کرد: این دوره از مسابقات پس از 9 سال وقفه، مجدداً از سرگرفته خواهد شد تا دوباره شاهد رشد و شکوفایی وزنه برداری کشور باشیم و وزنه برداران با استعداد از مدارس کشور به سطح اول این رشته المپیکی برسند. امیدواریم با حمایت های سایر نهادها این مسابقات به صورت منظم و فعال به کار خود ادامه دهد.

مسئول انجمن وزنه برداری مدارس کشور در خصوص تعداد تیم های شرکت کننده اظهار کرد: این رقابت ها با حضور 20 استان از سراسر کشور طبق قوانین و مقررات فدراسیون جهانی برگزار می شود.

رضاخانی در خصوص داوری و قضاوت این مسابقات نیز خاطرنشان کرد: 40 درصد از داورانی که در مسابقات آموشگاهی به قضاوت خواهند پرداخت جوان و بیشتر آنها معلم و فرهنگی هستند.