دوشنبه, 04 بهمن,1395

پس از 15 ماه دوری از اردوی تیم ملی

سعید محمدپور: حریفانم زیاد هستند ولی از آنها عقب نمی مانم

پس از 15 ماه دوری از اردوی تیم ملی

سعید محمدپور ملی پوش 105 کیلویی وزنه برداری کشورمان معتقد است؛ در رقابت با وزنه برداران هم وزنم بسیار تلاش می کنم که از آن ها عقب نمانم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ سعید محمد پور دارنده مدال طلای بازی های المپیک 2012 لندن در خصوص آغاز اردوهای تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان تصریح کرد: در چند ماه گذشته تمریناتم را در اردبیل ادامه می دادم. همیشه در مورد تمریناتم با سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی صحبت می کنم و برای حضور در اردوی تیم ملی وزنه برداری آماده هستم و انگیزه زیادی دارم.

وی در خصوص رقابت با حریفان داخلی و خارجی خود در دسته 105 کیلوگرم گفت: در اردوی تیم ملی، خیلی رفیق دارم و رقابت جدی را با آن ها در اردوی تیم ملی خواهم داشت. در خارج از کشور نیز رقبای قدرتمندی از ارمنستان، ازبکستان و قزاقستان دارم و تمام تلاشم این است که از حریفان عقب نمانم.

قهرمان المپیک در خصوص آسیب دیدگی که از ناحیه آرنج داشت؛ تاکید کرد: تمریناتم به گونه ای است که فشار زیادی به آرنجم وارد نشود و چند روز پیش هم به تهران آمدم با پزشک و فیزیوتراپ صحبت کردم برهمین اساس هیچ مشکلی برای آغاز تمرین در تیم ملی ندارم.

محمدپور در خصوص رعایت قوانین اردویی توضیح داد:یک ورزشکار حرفه ای باید تابع قانون و مقررات تیم باشد و به صورت حرفه ای تمرینات خود را ادامه دهد تا به نتیجه دلخواه خود برسد.