چهارشنبه, 06 اردیبهشت,1396

پس از کسب مقام پنجمی آسیا

بهروزی: هدفم کسب مدال جهانی است

پس از کسب مقام پنجمی آسیا
جابر بهروزی ملی پوش دسته 77 کیلوگرم وزنه برداری کشورمان اعتقاد دارد؛ شروع خوبی در دسته 77 کیلوگرم داشته وهدفش کسب مدال جهانی است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ جابر بهروزی ملی پوش دسته 77 کیلوگرم تیم وزنه برداری بزرگسالان کشورمان، پس از کسب جایگاه پنجمی در رقابت های قهرمانی آسیا در ترکمنستان، تصریح کرد: تقریباً 12 روز پیش در تمرینات از ناحیه کمر با آسیب دیدگی مواجه شدم، به همین خاطر  9 روز از تمرینات دور بودم .سپس با سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی چند روزی در ترکمنستان تمرینات سبک خود را برای مسابقات ادامه دادم. خدا را شکر می کنم که امروز کمرم زیاد اذیت نکرد و توانستم در حرکت دوضرب نیزبا موفقیت به کار خود پایان دهم.
وی ادامه داد: مسابقات از هر لحاظ برای من غیر قابل پیش بینی بود، ابتدا به دلیل مصدومیت کمرم و سپس حضور حریفان قدرتمند در دسته 77 کیلوگرم، که رقیب چینی رکورد مجموع 355 کیلوگرم را در این مسابقات به ثبت رساند.
ملی پوش وزنه برداری کشورمان در خصوص عملکردش در این رقابت ها تاکید کرد: در آغاز کارم کمی استرس داشتم و در حرکت نخست وزنه 142 کیلویی را نتوانستم مهار کنم ولی در 5 حرکت بعدی توانستم وزنه ها را با موفقیت به ثبت برسانم. برهمین اساس از عملکردم در دسته 77 کیلوگرم راضی بودم.
بهروزی در خصوص ورود به دسته 77 کیلوگرم اظهار داشت: حدود 5 ماه است به دسته 77 کیلوگرم آمدم و در این وزن رضایت کادر فنی را جلب کردم. من در سال 2013 قهرمان آسیا شده بودم.بنابراین هدفم در دسته 77 کیلوگرم کسب مدال جهانی در مسابقات پیش رو است.