دوشنبه, 24 آبان,1395

پس از کسب مدال نقره رقابتهای وزنه برداری قهرمانی نوجوانان آسیا

احمدنژاد: آسیب دیدگی از ناحیه کمر داشتم

پس از کسب مدال نقره رقابتهای وزنه برداری قهرمانی نوجوانان آسیا
وزنه بردار مهابادی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان کشورمان معتقد است؛ در رقابتهای قهرمانی آسیا از ناحیه کمر دچار آسیب دیدگی شده بودم که تاثیر منفی روی حرکت دوضربم داشت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ احمد احمد نژاد ملی پوش دسته 69 کیلوگرم تیم نوجوانان در خصوص وضعیت خود در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا گفت: شرایط جسمانی ام بهتر از مسابقات جهانی بود. در این رقابتهای، آسیب دیدگی از ناحیه کمر داشتم که تاثیر منفی روی حرکت دوضربم گذاشته بود. از وزنه های که کادر فنی تیم ملی نوجوانان برایم انتخاب کردند راضی بودم و تا به آخرین لحظه مسابقه دسته 77 کیلوگرم، رقابت خیلی جذابی را با آقازاده و دیگر حریفان خود داشتم.

وی ادامه داد:امیدوارم فردا (سه شنبه 25 آبان ) هم وزنه برداران تیم های ملی نوجوانان و جوانان با کسب مدال های خوشرنگ راه را برای قهرمانی دو تیم در مسابقات قهرمانی آسیا هموار کنند.

احمد نژاد در خصوص اهدافش برای آینده، تاکید کرد: برنامه ریزیم برای آینده این است که، شرایط رکوردی خود را بهتر کنم تا در رده های جوانان و بزرگسالان بتوانم برای کشورم مدال های ارزشمندی را کسب کنم.

وزنه بردار مهابادی تیم ملی نوجوانان در پایان یادآور شد: از علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری که تلاش کردند تیم ملی نوجوانان به رقابتهای جهانی و آسیایی اعزام شود بسیار سپاسگزارم . همچنین از محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی، اکبر خورشیدی و علی امینی فرد مربیان تیم ملی، بابک مرادزاده رییس هیأت وزنه برداری استان آذربایجان غربی، پدر و مادرم تشکر می کنم که در این چند مدت برای حضور من در مسابقات زحمت کشیدند.