پنجشنبه, 01 تیر,1396

پس از کسب مدال طلا جوانان جهان

بیرالوند:کادر فنی نقش مهمی در مدال آوری ام داشتند

پس از کسب مدال طلا جوانان جهان
دارنده مدال طلا جوانان جهان گفت: کسب این مدال طلا با پیش بینی های کادر فنی رقم خورد و برخواه و خورشیدی فر نقش مهمی در مدال آوری ام داشتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ رضا بیرالوند ملی پوش طلایی کشورمان در خصوص کسب مدال طلای دسته 105 کیلوگرم در رقابت های وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان به میزبانی ژاپن، تصریح کرد: خیلی خوشحال هستم که توانستم مدال طلا را برای کشورم بدست آورم و بار دیگر پرچم سه رنگ ایران را در مسابقات بین المللی به اهتزاز دربیاورم.سال قبل در تفلیس سه مدال برنز گرفته بودم ولی امسال حتی با حضور در دسته 105 کیلوگرم با زحمات کادر فنی به خوشرنگ ترین مدال را کسب کردم.

بیرالوند در خصوص نقش موثر کادر فنی در کسب مدال طلای دسته 105 کیلوگرم برای ایران گفت: مربیان تیم ملی با شناخت از شرایط مسابقه و حریفان بنده در دسته 94 کیلوگرم تصمیم بسیار مهمی را برای مدال آوری گرفتند. این تاکتیک کادر فنی در هر دو وزن جواب داد و اورامه در دسته 94 کیلوگرم مدال برنز گرفت و من هم به نشان طلا رسیدم. به طور حتم کسب این مدال با ارزش برای تیم ملی جوانان با پیش بینی های محمد حسین برخواه و علی اکبر خورشیدی فر کادر فنی رقم خورد.

وی ادامه داد: برای کسب مدال طلا در رقابتهای جهانی از تمامی کسانی که برای من زحمت کشیدند تشکر می کنم و امیدورام در مسابقات آتی مدال های زیادی را برای کشورم بدست بیاورم.

لازم به ذکر است؛ تاماش آیان رئیس فدراسیون جهانی وزنه برداری، پس از مراسم اهدای مدال دسته 105 کیلوگرم، در جمع ملی پوشان و اعضای تیم ملی حضور پیدا کرد و کسب این مدال طلا را به رضابیرالوند، علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان و اعضای کادر فنی تبریک گفت.