یکشنبه, 24 مرداد,1395

پس از کسب مدال طلای وزنه‌برداری المپیک توسط سهراب مرادی

پیام تبریک مسؤلان اصفهان به قهرمان المپبک

پس از کسب مدال طلای وزنه‌برداری المپیک توسط سهراب مرادی
در پی افتخار آفرینی سهراب مرادی و کسب مدال طلای وزنه‌برداری،‌ مقامات شهری و ورزشی اصفهان با صدور پیام‌هایی این موفقیت را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ در جریان رقابت‌های المپیک 2016 ریو، سهراب مرادی موفق شد در دسته 94 کیلوگرم به مدال طلا دست پیدا کرد.

متن پیام تبریک حجت الاسلام والمسلمین انصاری امام جمعه شهر سده لنجان :
بسمه تعالی
کسب مدال طلای وزنه برداری المپیک ، توسط قهرمان ملی ، پهلوان سهراب مرادی را به عموم ملت ایران و همچنین مردم عزیز و ورزش دوست شهر سده لنجان، تبریک میگویم و از این قهرمان شایسته ی کشور و شهرمان به خاطر افتخار آفرینی در میدان المپیک ، که دل ملت ایران را شاد کرده است.

مهدی جمالی‌نژاد؛ شهردار اصفهان طی پیامی کسب نخستین مدال المپیک تاریخ استان اصفهان توسط سهراب مرادی را به مردم و خانواده بزرگ ورزش اصفهان تبریک گفت.
در بخشی از پیام شهردار اصفهان آمده است: «تلاش شورانگیز و ستودنی آقای سهراب مرادی برای احراز مقام نخست مسابقات وزنه‌برداری المپیک 2016 در وزن 94 کیلوگرم و کسب نخستین مدال المپیک استان اصفهان آن‌ هم از نوع خوش‌رنگ‌ترین مدال، برگ زرینی را در تاریخ این سرزمین ورق زد.
بی‌شک با این پیروزی بزرگ و غرورآفرین اشک شوق در دیدگان همه ایرانیان به‌ویژه مردم قهرمان‌پرور و ورزش‌دوست اصفهانی حلقه زد و همزمان با میلاد فرخنده امام رضا (ع) روزی طلایی و ماندگار را برای همگان به یادگار گذاشت. این موفقیت بزرگ را به مردم اصفهان تبریک و تهنیت عرض نموده، درخشش همیشگی دلاورمردان عرصه ورزش را از پیشگاه خداوند متعال خواستارم.»

پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان
محمد سلطان‌حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان نیز پیام تبریکی را صادر کرد که در بخشی از این پیام آمده است:
«کسب مدال طلای سهراب مرادی وزنه‌بردار شایسته اصفهانی در رقابت‌های المپیک ریو که برای اولین‌بار در تاریخ ورزش استان اصفهان، ثبت‌شده را به این قهرمان ارزنده، خانواده محترمش، هیأت وزنه‌برداری استان و همچنین جامعه ورزش اصفهان تبریک و تهنیت می‌گویم.
این افتخار ارزشمند در پی تلاش و زحمات این ورزشکار و همه‌کسانی که در کنار این ورزشکار باغیرت حضور داشتند به دست آمد که باعث شادی و نشاط در بین مردم غیور ایران اسلامی عزیز خصوصاً مردم شهیدپرور استان اصفهان و شهرستان لنجان شد.»

پیام تبریک مدیرعامل سازمان ورزش
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری اصفهان نیز قهرمانی وزنه‌بردار اصفهانی در المپیک 2016 ریو را تبریک گفت.
در پیام مسعود انصاری‌مهر آمده است: «در آغازین ساعات بامداد روز 24 مردادماه 1395 هجری شمسی و مصادف با میلاد هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت برگ زرین دیگری بر تارک افتخارات شهر گنبدهای فیروزه‌ای رقم خورد.
سهراب مرادی قهرمان ارزنده ایران سرافراز تاریخ‌ساز شد. کسب اولین مدال المپیک اصفهان در تاریخ ورزش این استان آن‌ هم از نوع مرغوب‌ترین رنگ آن را به این ورزشکار قهرمان، خانواده وی، مربیان و جامعه ورزش اصفهان تبریک و تهنیت و شادباش عرض می‌کنم. بجاست در این برهه از زمان از بزرگوارانی که درراه موفقیت این ورزشکار ارزنده تلاش نموده‌اند، تشکر و قدردانی کرد.
کسب این موفقیت میسر نبوده مگر با تلاش و کوشش شبانه‌روزی سهراب مرادی عزیز، اما در کنار آن باید از زحمات بزرگان ورزش وزنه‌برداری همچون استاد مرتضی سیف‌زاده، سعید آذری و سایر اساتید این رشته که آن‌ها نیز سهمی ولو اندک در کسب این موفقیت داشته‌اند قدردانی کرد.

متن پیام تبریک میثم محمدی شهردار سده لنجان به مردم عزیز ایران قهرمان پرور:

افتخارآفرینی وکسب مدال طلای وزنه برداری در مسابقات المپیک ۲۰۱۶ توسط فرزند غیور شهر سده لنجان- پهلوان سهراب مرادی- باعث وزیدن نسیم امید در اردوی ملی پوشان و موجب شادی و خوشحالی هموطنان عزیزمان در جای جای ایران عزیز اسلامی و به ویژه اصفهانی های قهرمان پرور گردید.
اینجانب ضمن تبریک کسب این افتخار به عموم هم شهریان ، هم استانی ها و هموطنان عزیز، سربلندی و توفیق دیگر اعضای کاروان اعزامی ورزشکاران کشور را در آوردگاه المپیک برزیل، از قادر متعال مسئلت دارم.