جمعه, 11 تیر,1395

پس از کسب سه مدال برنز در مسابقات جوانان جهان

بیرالوند:اگر آرنجم آسیب ندیده بود، طلا می گرفتم

پس از کسب سه مدال برنز در مسابقات جوانان جهان
بیرالوند پس از مقام سومی و کسب سه مدال برنز معتقد است:برای کسب مدال طلا به مسابقات جوانان جهان در تفلیس آمدم، اگر وضعیت آرنجم خوب بود می توانستم به مدال طلا برسم.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ رضابیرالوند وزنه بردار تیم ملی جوانان کشورمان پس از کسب سه مدال برنز در رقابتهای قهرمانی جهان گفت: بخاطر آرنجم که در تمرینات تهران آسیب دیده بود وزنه هایی را که چند بار در مسابقات بین المللی و آسیایی بالای سر برده بودم نتوانستم مهار کنم. برهمین دلیل به مدال طلا نرسیدم.

دارنده مدال برنز مسابقات قهرمانی جوانان جهان در خصوص عقب افتادن از حریفان خود در حرکت یکضرب تاکید کرد: در لحظه گرم کردن قبل از مسابقات هم نمی توانستم وزنه ۱۵۰ کیلو گرمی را مهار کنم. ترسیدم آرنجم بیشتر آسیب ببیند از این رو با وزنه ۱۵۶ کیلوگرم  که وزنه کمی بود شروع کردم بخاطر همین مسئله از حریفان عقب افتادم.

بیرالوند در خصوص رقابت سنگین حرکت دوضرب خاطرنشان کرد:رقابت در حرکت دوضرب خیلی شدید ونفس گیر دنبال شد. حریفانم یک کیلو، یک کیلو به وزنه ها خودشان اضافه می کردند. اگر هر وزنه ای از دستم می افتاد نمی توانستم به مدال برسم . وزنه ۲۰۱ کیلویی را هر طور شده بود بالای سر بردم و کم نگذاشتم تا جایی که خیلی اذیت شدم.

وی ادامه داد: برای کسب مدال طلا به مسابقات جوانان جهان در تفلیس آمدم و اگر وضعیت آرنجم خوب بود می توانستم به مدال طلا برسم.

بیرالوند در خصوص مدال آوری سایر وزنه برداران تیم ملی جوانان در روز های بعدی مسابقات گفت: من به مدال برنز رسیدم ولی مسلما از فردا سه وزنه بردار خوب و پر امیدکشورمان با قدرت و روحیه دوچندان به مدال های طلا می رسند تا تیم ملی جوانان به مقام قهرمانی دست یابد.