یکشنبه, 12 اردیبهشت,1395

پس از پایان چهل و ششمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا

تیم ملی با جام نقره ای به کشور بازگشت

پس از پایان چهل و ششمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا

تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان با  کسب جام نایب قهرمانی در رقابتهای قهرمانی آسیا در ازبکستان، امروز یکشنبه(12 اردیبهشت) به مهین اسلامی بازگشت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ تیم ملی وزنه برداری کشورمان که با هشت وزنه بردار راهی چهل و ششمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا در تاشکند ازبکستان شده بود پس از نایب قهرمانی در این رقابتها امروز یکشنبه ساعت14 بعداز ظهر(12 اردیبهشت ) به مهین بازگشت.

پیشکسوتان و مسئولان فدراسیون وزنه برداری از جمله محمد نصیری، محمد ذهتاب، حسن عربشاهی، جعفر ذبیحی، حسین مقامی، علیرضا شیخ الاسلامی و تعدادی از پیشکسوتان دیگر برای استقبال از کاروان تیم ملی کشورمان در فردوگاه حاضر شدند.

گفتنی است؛ تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان در اوزان 85 ،94 ، 105 و 105+ کیلوگرم توسط (سیدایوب موسوی دونقره) ، (علی هاشمی 2 نقره و یک برنز) ،(محمدرضا براری دوطلا و یک برنز) ،( بهادر مولایی 1 طلا و 1 برنز) در مجموع با (3 طلا، 4 نقره و 3 برنز ) و کسب 500/8 امتیاز تیمی صاحب سکوی نایب قهرمانی آسیا شد.

لازم به ذکر است؛ سجاد انوشیروانی  سرمربی تیم ملی  وزنه برداری بزرگسالان به هیچ کدام از ملی پوشان آسیایی مرخصی نداد چون مسابقات بین المللی جام فجر پیش رو است و زمان زیادی برای آماده سازی پرقدرت در این پیکارها وجود ندارد.