چهارشنبه, 05 خرداد,1395

پس از هشتمین جلسه شورای عالی فنی

اعزام تیم کامل به مسابقات جهانی جوانان تایید شد

پس از هشتمین جلسه شورای عالی فنی

اعضای شورای عالی فنی موافقت خود را برای حضور تیم کامل(8 وزنه بردار) در مسابقات جهانی جوانان در گرجستان اعلام نمودند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ هشتمین جلسه شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری امروز(چهارشنبه5 اردیبهشت) در سالن جلسات این مجموعه با حضور علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری برگزار شد که اکثریت اعضاء در این جلسه شرکت داشتند. در این جلسه مباحث مختلفی از جمله عملکرد تیم های ملی جوانان، بزرگسالان و نحوه استعدادیابی در رشته وزنه برداری مطرح شد که تمامی اعضاء شورای عالی فنی نقطه نظرات خود را برای پیشرفت هر چه بیشتر وزنه برداری کشور در ماههای آینده ارائه دادند.
همچنین مواردی که درهشتمین جلسه شورای عالی فنی مورد بحث و بررسی قرار گرفت به مشروحه ذیل است:
1- ریاست محترم فدراسیون گزارشی از بازدید خود از اردوی تیم ملی بزرگسالان که هم اکنون در اردبیل ادامه دارد. اعلام و اظهار رضایت مندی از تمرینات و کیفیت غذا و اسکان و سالن تمرین را اعلام کردند.
2- دکتر داود باقری مسئول کمیته پزشکی گزارش خود را از روند درمان و نظارت پزشکان در خصوص بهداد سلیمی و  نواب نصیر شلال ارائه داد.
3- مقرر شد؛ گزارش پزشک معالج نواب نصیر شلال نظر نهایی خود را در خصوص آسیب دیدگی کهنه این قهرمان اعلام و تصمیم گیری نهایی شود.
4- مقرر شد؛ به منظور ارج نهادن به مربیان شهرستانی یک نفر از مربیان فعال در سطح کشور به همراه تیم جوانان به مسابقات جهانی اعزام شود.
5- وحید ربیعی مربی تیم ملی جوانان گزارش فنی خود را از نتایج حاصل از اردوهای برگزار شده و روند رشد و ترقی ورزشکاران جوان را اعلام کردند.پس از بحث کارشناسی شورا، با حضور تیم کامل در مسابقات جوانان جهان در گرجستان موافقت صورت گرفت.
6- مقرر شد در اسرع وقت برنامه های کمیته استعداد یابی در خصوص جشنواره منطقه ای و همچنین ساماندهی پایگاه های استعدادیابی در مراکز استانها عملیاتی شود.
7- مقرر شد تا قبل ازماه مبارک رمضان و ترجیحاً 16 خرداد همایش مسئولین کمیته های استعداد یابی در تهران برگزار گردد.
8- مقرر گردید یک کتاب علمی و بروز جامع و مبسوط در خصوص شرایط و نحوه استعدادیابی در رشته وزنه برداری تهیه و در اختیار مربیان و کمیته های استعدادیابی در سطح کشور قرار گیرد.
9- مقرر گردید کمیته پزشکی، کمیته مربیان، کمیته استعدادیابی و کمیته آموزش نسبت به برگزاری کلاسهای مربیگری مختص استعدادیابی و دروس قابل تدریس در آن تعامل لازم بعمل آورند.
10- مقرر شد با توجه به ضیق وقت شورای عالی فنی جلسه بعدی خود را در روز یکشنبه (9خرداد) ساعت 11صبح جهت بررسی قوانین و مقررات کنونی مسابقات فنی و پزشکی در سطح جهان انجام و پیشنهادات خود را جهت انعکاس به فدراسیون جهانی به فدراسیون کشور اعلام نماید.