پنجشنبه, 06 آبان,1395

پس از نایب قهرمانی در رقابتهای جهانی مالزی؛

کاروان تیم ملی وزنه‌برداری نوجوانان به ایران بازگشت

پس از نایب قهرمانی در رقابتهای جهانی مالزی؛
تیم ملی وزنه برداری نوجوانان کشورمان بعد از کسب 469 امتیاز و نایب قهرمانی در رقابتهای قهرمانی نوجوانان جهان در پنانگ مالزی، بامداد امروز پنجشنبه(6 آبان) به مهین اسلامی بازگشت.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ تیم ملی وزنه‌برداری نوجوانان کشورمان که با هشت وزنه‌بردار راهی مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان در پنانگ مالزی شده بود پس از کسب 469 امتیاز، سه نشان طلا، سه گردن آویز نقره و سه مدال برنز و نایب قهرمانی در این رقابتها، امروز پنجشنبه، ساعت 3:30 بامداد در بازگشت به میهن مورد استقبال جمعی از پیشکسوتان و مسولان فدراسیون قرار گرفت.

پیشکسوتان و مسئولان فدراسیون وزنه برداری و تعدادی از پیشکسوتان ارزنده جامعه وزنه برداری به همراه خانواده های وزنه برداران برای استقبال ازوزنه برداران نوجوانان در فرودگاه حضور پیدا کردند. 

تیم ملی وزنه برداری نوجوانان کشورمان توسط حسین سلطانی در دسته 69 کیلوگرم( 2مدال نقره و یک برنز)، احمد احمد نژاد در دسته 77 کیلوگرم( یک مدال برنز)، محمدرضا روشنی( یک مدال نقره و یک مدال برنز)، علی داودی( سه مدال طلا) در دسته 94+ کیلوگرم با کسب 469 امتیاز تیمی صاحب سکوی نایب قهرمانی جهان شد.