شنبه, 18 آذر,1396

پس از قهرمانی تیم ملی کشورمان در رقابتهای جهانی آمریکا

متن پیام تقدیر و تشکر دبیر فدراسیون وزنه برداری کشور از مردم :

پس از قهرمانی تیم ملی کشورمان در رقابتهای جهانی آمریکا

سیاهپور دبیر کل فدراسیون وزنه برداری طی پیامی از مردم کشورمان تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ غلامرضا سیاهپور دبیرکل فدراسیون وزنه برداری، طی پیامی از حمایت و دلگرمی های مردم ورزش دوست ایران اسلامی تقدیر و تشکر کرد که برهمین اساس؛ متن پیام وی به شرح زیر است:

بنام خداوند جان آفرین
هم میهنان ارجمند، دوستان و همتباران عزیز
با استعانت از نام و یاد ایزد منان و با توکل به پرودگار عالم و دعای خیر مردم شریف وتلاش مستمر تیم ملی وزنه برداری ج.ا.ا بار دیگر عرصه ورزش جهان نظاره گر دلاوریها و پهلوانیهای رستمانی از دیار جمشید و کاوه بود و صحنه های زیبایی از نمایش قدرت و غیرت و تعصب ایرانی درمسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان درکشور امریکا رقم زده شد و موجب شور و شعف و هیجان میلیونها ایرانی در داخل و خارج از کشور گردید.
آنچه این پیروزی را شیرینی بیشتر بخشید حضور پرشور و کم سابقه ایرانیان مقیم امریکا و حتی کانادا در محل برپایی مسابقات بود که در کانون توجه همه رسانه های جهان قرار گرفت و نشانگر تصویری بی بدیل از وحدت، همبستگی و هوشمندی و فرهنگ غنی آنان بود.
درحالیکه درمصائب وآلام هموطنان آسیب دیده زلزله استان کرمانشاه محزون هستیم ضمن اعلان همدردی و همراهی مجدد، امیدوارم این موفقیت بزرگ تا حدودی موجب تسکین آلام آنان باشد. در خاتمه بر خود تکلیف دانسته از فرد فرد شما عزیزان همراه که در طول مسابقات با پیامهای انرژی دهنده و نوید بخش خود سبب دلگرمی اینجانب ودیگر اعضای تیم ملی شدید، کمال تشکر و قدردانی را بنمایم. 
غلامرضا سیاهپور دبیر کل فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران هفدهم آذرماه ۱۳۹۶