ﺳﻪشنبه, 25 آبان,1395

پس از قهرمانی تیم ملی وزنه برداری جوانان در آسیا

وحید ربیعی:قهرمانی جوانان در جهان و آسیا به دلیل حمایت رییس فدراسیون بود

پس از قهرمانی تیم ملی وزنه برداری جوانان در آسیا

ربیعی سرمربی تیم ملی وزنه برداری جوانان معتقد است؛حمایت های علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری باعث شد تا تیم ملی جوانان در مسابقات آسیایی و جهانی قهرمان شود. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ وحید ربیعی سرمربی تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان در خصوص رقابتهای قهرمانی آسیا در ژاپن تصریح کرد: وزنه برداران تیم جوانان در چهار وزن دوم حضور داشتند و رقابت در بعضی اوزان خیلی نزدیک بود.

وی ادامه داد: نفرات جدیدی  برای مسابقات آسیایی در تیم جوانان حضور پیدا کردند و طبق پیش بینی هم بالاتر از توانایی خود وزنه زدند. بعضی از ملی پوشان نیز بهتر از مسابقات جهانی ظاهر شدند، به طور مثال رضابیرالوند و امیرحسین فضلی در  مصاف با حریفان خود مدال ارزشمندتری را بدست آوردند.

ربیعی در خصوص زحماتی که برای آماده سازی تیم ملی جوانان صورت گرفت، تاکید کرد:زحمات مسئولان فدراسیون برای دو قهرمانی تیم ملی جوانان در رقابتهای آسیایی و جهانی به ثمر نشست و تیم توانست در مسابقات قهرمانی آسیا 7 طلا، 8 نقره و 7 برنز بدست بیاورد.  دکتر مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری همیشه از تیم جوانان حمایت کرد. اردوی تیم ملی جوانان از سال گذشته به طور منظم برگزار شد. رییس فدراسیون با تشویق و حمایت خود باعث شد تا دو قهرمانی را بدست بیاوریم.

ربیعی خاطرنشان کرد: این مسابقات برای فدراسیون جهانی بسیار مهم و حیاتی بود تاجاییکه ماموران آزمایش دوپینگ در هتل محل اقامت وزنه برداران حضور پیدا کردند و تست ادار و آزمایش خون از شرکت کنندگان گرفتند.به طور حتم این عملکرد فدراسیون جهانی وزنه برداری باعث می شود تا دوپینگ به کلی از وزنه برداری ریشه کن شود.