چهارشنبه, 13 مرداد,1395

پس از عقد قرار داد همکاری مشترک

آسان پرداخت حامی مالی فدراسیون و ملی پوشان المپیکی وزنه برداری شد

پس از عقد قرار داد همکاری مشترک

شرکت آسان پرداخت (آپ) ازفدراسیون وزنه برداری و ملی پوشان المپیکی کشورمان دربازی های المپیک ٢٠١٦ ريو حمایت می کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری ؛ پیش از اعزام کاروان وزنه برداری کشورمان به بازیهای المپیک 2016 ریو شرکت آسان پرداخت (آپ) بابت حمایت مالی از این مجموعه و کاروان المپیکی وزنه برداری کشورمان در طول این دوره از بازی ها ضمن توافق همکاری مشترک با فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران قرارداد همکاری و حمایت مالی منعقد کرد.

گفتنی است؛ این شرکت معتبردر نظر دارد با نگاه حمایتی از ورزشکاران المپیکی این رشته ورزشی، پاداش هایی را در صورت کسب موفقیت به قهرمانان مدال آور اهداء کند.

لازم به ذکر است؛ با توجه به قرارداد مشترکی که شرکت آسان پرداخت (آپ)با فدراسیون وزنه برداری منعقد کرده است ، مقرر گردید در صورت کسب مدال های (طلا ، نقره و برنز المپیک) این حامی مالی به ترتیب این رتبه بندی به افتخارآفرینان وزنه برداری کشورمان (35 سکه ، 25 سکه و 15 سکه تمام بهار آزادی) اختصاص دهد. همچنین شرکت آسان پرداخت (آپ) برای اعضاء کادرفنی و مربیان تیم ملی وزنه برداری کشورمان نیز هداياي ويژه ای را درنظر گرفته که بلافاصله بعد از بازگشت کاروان وزنه برداری کشورمان از ریو در مراسم باشکوهی به این عزیزان اهداء خواهد شد.
برهمین اساس؛ تيم ملي وزنه برداري در بازی های المپیک 2016 ریو با کسب 5 سهميه در بخش آقايان ودر دو گروه ١٥ و ١٩مرداد ماه عازم ريو خواهند شد. همچنین طبق توافق انجام شده شرکت آسان پرداخت (آپ) قصد دارددر مراسمی قبل از اعزام کاروان المپیکی وزنه برداری به بازی های ریو 2016 از ملی پوشان اعزامی به المپیک و خانواده های این قهرمانان به واسطه تلاش های شبانه روزی برای رسیدن به آوردگاه المپیک قدردانی و تشکر ویژه ای بعمل آورد.