چهارشنبه, 17 آذر,1395

پس از سال‌ها زحمات یک تیم پزشکی دیده شد

نوروزی: بهداد باید مراقب زانویش باشد

پس از سال‌ها زحمات یک تیم پزشکی دیده شد
پزشک معالج بهداد سلیمی گفت: بهداد سلیمی باید تا المپیک 2020 همچنان زیر نظر پزشکان باشد و از زانوی خود مراقبت کند.

 

  

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ دکتر امین نوروزی مشاور توانبخشی کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری و فیزیوتراپیست کاربلد کشورمان، در آیین تقدیر از تیم پزشکی بهداد سلیمی برای موفقیت در المپیک2016 ریو؛ اظهار داشت: سال 75 که وارد ورزش شدم خیلی ورزشکاران برای درمان به خارج از کشور می رفتند اما در 27 آبان 94 بهداد سلیمی در ایران جراحی کرد.من در لبه تیغ بودم زیرا باید به کسی کمک می‌کردم قهرمان المپیک بود و تمام نگاه‌ها به سمتم بود. اگر کار را خراب می‌کردم جامعه فیزیوتراپی ایران دچار مشکل شد.از اول آذرماه سال 94 ، کار درمان بهداد آغاز شد. 

نوروزی تاکید کرد: برعهده گرفتن درمان بهداد سلیمی کار سخت و سنگینی بود، چرا که از یک طرف آینده این ورزشکار و از سوی دیگر حیثیت جامعه پزشکی به خصوص بخش ارتوپدی در میان بود.با این اتفاق خود باوری در جامعه پزشکی ایجاد شد. از طرفی زمانی که قبلا ما به ورزشکاران کمک می کردیم کسی سراغی از ما نگرفت اما الان این اتفاق افتاد. چندین بار اردوهایی در خارج تهران داشتیم که باید از فدراسیون پزشکی تشکر کنم که همه امکانات را برای ما فراهم کردند.

وی در خصوص اینکه چقدر اهالی ورزش از بهبودی کامل بهداد سلیمی با نا امیدی برای ما می گفتند، تصریح کرد: آن زمان که بهداد مصدوم شد، برخی از مسئولان بلند پایه وزارت ورزش با ما گفتند بهداد به المپیک نمی‌رسد، اما امید خود را از دست ندادیم و سخت کار کردیم.

پزشک معالج بهداد سلیمی اضافه کرد : از دست اندرکاران این برنامه تشکر می‌کنم که پس از سال‌ها زحمات یک تیم پزشکی دیده شد. در این سال‌ها که در این حرفه فعالیت می‌کنم حتی یک نفر از کارهای ما تشکر نکرد.

امین نوروزی در پایان خاطرنشان کرد:می‌خواهم به سلیمی بگویم درست است مشکل زانو نداریم اما در مسیر 2020 معاینه دکتر کیهانی و تمرینات فیزیوتراپی باید ادامه داشته باشد تا مدال زرین المپیک را به دست آورد.