یکشنبه, 24 مرداد,1395

پس از درخشش نماینده 85 کیلویی وزنه برداری ایران در المپیک ریو

حجت الاسلام شهیدی در پیامی از حماسه آفرینی رستمی تجلیل کرد

پس از درخشش نماینده 85 کیلویی وزنه برداری ایران در المپیک ریو

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رییس‌جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از کیانوش رستمی در زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ سیدمحمدعلی شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رییس‌جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی از «کیانوش رستمی» قهرمان مسابقات وزنه‌برداری المپیک برای زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا تقدیر کرد.

متن پیام حجت الاسلام و المسلمین شهیدی به شرح زیر است:
برادر گرامی جناب آقای کیانوش رستمی
سلامٌ علیکم
مؤمن به حقانیت و معتقد به روشنی بصیرت و بلندای ایمان شهدا هستیم و هر تلاش و حرکتی را در راستای زنده نگه داشتن یاد و نام و ادای احترام به شان والای این اسوه‌های صلابت و شجاعت در خور تقدیر می‌دانیم.
بی‌شک قهرمانان ملی این سرزمین که مایه فخر و افتخار ملت ما هستند الگو گرفته از بزرگ مردان این مرز و بوم هستند که به گونه ای دیگر عظمت و شکوه نظام را در عرصه بین‌المللی به جهانیان نشان می‌دهند و با زحمات ارزشمند خویش یاد شهدای معزز را گرامی می‌دارند.
اینجانب مقام قهرمانی جنابعالی را در بازی‌های المپیک و ارج نهادن به اقدام ارزشمندتان در پاسداری از خون شهدای معزز که با کسب افتخار برای ملت شریف ایران به ارمغان آوردید، شایسته تجلیل و ستایش می‌دانم.
بی تردید این مقام نشان از روحیه ایثار و غیرت و تعهد قلبی تان به ادامه دادن راه شهیدان و حفظ استقلال و اقتدار نظام است.
امید آنکه به فضل ربوبی همواره موید به عنایات الهی و موفق در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشید.