شنبه, 09 مرداد,1395

پس از حذف روس ها از رقابتهای وزنه برداری المپیک

براری: حریفان سرسختی به غیر از حریف روس دارم

پس از حذف روس ها از رقابتهای وزنه برداری المپیک
وزنه بردار دسته 105 کیلوگرم کشورمان در خصوص اینکه تیم ملی روسیه از رقابتهای وزنه برداری بازی های المپیک 2016 ریو محروم شده است، معتقد است؛ حریفان سرسختی به غیر از حریف روس خود در رقابت دسته 105 کیلوگرم بازی های المپیک دارم و تلاشم کسب مدال خوش رنگ است.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ محمدرضا براری ملی پوش دسته 105 کیلوگرم کشورمان در خصوص حذف تیم ملی وزنه برداری روسیه از بازی های المپیک 2016 ریو تصریح کرد: وزنه برداران روسیه همیشه حریفان قدرتمندی هستند. دیوید بجانیان وزنه بردار بسیار خوبی در این دسته است. او یکی از اصلی ترین رقیبانم بود که البته دوست داشتم با هم مسابقه می دادیم.

وی ادامه داد: با اینکه بجانیان از حضور در المپیک محروم شده است ولی حریفان خیلی خوبی همچون روسلان نورالدینف ازبکستان، الکساندر زایچیکف از قزاقستان و سیمون مارتیروسیان از ارمنستان هم هستند که رقابت را در دسته 105 کیلوگرم داغ تر می کنند.

براری خاطرنشان کرد: به خدا توکل می کنم و هدفم فقط وزنه زدن است و تلاش دارم تا وزنه های که سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی برای من خواهد گرفت را بالای سر ببرم تا به عنوان و مدال خوشرنگ المپیک 2016 ریو دست پیدا کنم.مطمئن هستم با اعتماد به مربی می توانم مدال خوب بگیرم.