پنجشنبه, 31 تیر,1395

پس از تصادف بهادر مولایی در جاده هراز

دکتر باقری: جای هیچ نگرانی نیست

پس از  تصادف بهادر مولایی در جاده هراز

دکتر باقری رییس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری در خصوص عمل جراحی مولایی پس از تصادف رانندگی گفت: وضعیت عمومی بهادر مولایی خوب است و پس از عمل جراحی به هوشیاری آمده است و جای هیچ نگرانی نیست.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ دکتر داود باقری رییس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری در خصوص وضیعت عمومی بهادر مولایی وزنه بردار فوق سنگین کشورمان گفت: بهادرمولایی پس از سانحه تصادف به بیمارستان 17 شهریور شهر آمل انتقال پیدا کرد. از ناحیه آرنج دست چپ مورد عمل جراحی قرار گرفت و استخوان ران لگنش نیز درفتگی داشت که جا انداخته شد.

وی ادامه داد: پزشکان احتمال می دادند سرش نیز ضربه خورده باشد، او را به I.C.U منتقل کردند تا مراقبت های ویژه انجام بپذیرد و خوشبختانه هم اکنون جای هیچ نگرانی نیست و به هوش آمده است.

باقری خاطرنشان کرد: برای بهبودی هر چه زودتر بهادر مولایی، با غلامرضا نوروزی رییس فدراسیون پزشکی ورزشی تماس داشتم تا یک پزشک ازساری برای کمک بیشتر به بیمارستان17 شهریور اعزام کند. ضمناً اگر شرایط بیمارستانی در تهران بهتر باشد او را به تهران انتقال دهیم.

لازم به ذکر است؛ هم اکنون علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری در بیمارستان 17 شهریور شهر آمل حضور پیدا کرده است وبه عیادت بهادر مولایی رفت.


 

 گفتنی است با رایزنی ریاست محترم فدراسیون و نیز همکاری مسوولان ورزشی و سیاسی استان مازندران و طبق اعلام مسئول  کمیته پیشکسوتان کشورمان علیرضا شیخ الاسلامی، قرار است امروز پنجشنبه(31 تیر)ساعت 16 عصر، بهادر مولایی به بیمارستان مرکزی ساری منتقل گردد.بی شک ادامه روند درمانی این قهرمان ملی در شرایط ویژه ای ادامه خواهد داشت.