یکشنبه, 09 آبان,1395

پس از انتخاب قطر بعنوان میزبان جام باشگاههای وزنه برداری آسیا

رامهرمزی:دنبال قهرمانی هستیم

پس از انتخاب قطر بعنوان میزبان جام باشگاههای وزنه برداری آسیا
رامهرمزی سرمربی تیم وزنه برداری شرکت ملی حفاری اهواز معتقد است؛ تیم های وزنه برداری کشورمان همیشه با نفرات قدرتمند در رقابتهای جام باشگاههای آسیا حضور پیدا می کنند و به دنبال قهرمانی در این تورنمنت هستند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ فراز رامهرمزی سرمربی تیم وزنه برداری شرکت ملی حفاری اهواز در خصوص حضور این تیم در جام باشگاههای آسیا به میزبانی قطر تصریح کرد: پیش از این قرار بود رقابتهای جام باشگاههای آسیا در چین و اوایل آذر ماه برگزار شود برهمین اساس نفرات تیم وزنه برداری شرکت ملی حفاری اهواز نیز خود را برای حضور در این مسابقات آماده کرده بود. همچنین از تمامی وزنه برداران مان آزمایش دوپینگ به عمل آمده است.

وی ادامه داد: اردوی آماده سازی را برای حضور قدرتمندانه در رقابتهای لیگ برتر وزنه برداری و جام باشگاههای آسیا تدارک دیدیم.

سرمربی تیم وزنه برداری شرکت ملی حفاری اهواز در خصوص حضور دو تیم از ایران در رقابتهای جام باشگاههای آسیا گفت:تیم های وزنه برداری ایران همیشه با نفرات قدرتمند در رقابتهای جام باشگاههای آسیا شرکت می کنند. نفرات برتر در دو تیم شرکت ملی حفاری اهواز و ذوب آهن اصفهان تقسیم شده اند و به طور حتم این دو تیم برای کسب عنوان قهرمانی در قطر با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

رامهرمزی در خصوص زحمات علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری برای اعزام تیم های برتر لیگ به رقابتهای جام باشگاههای آسیا خاطرنشان کرد:علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری حامی اصلی باشگاههای وزنه برداری کشور بوده و زحمات زیادی در راستای برگزاری جام باشگاهها در گذشته نیز کشیده است.

وی درخصوص تاثیرمثبت برگزاری جام باشگاههای آسیا در پیشرفت وزنه برداری ایران؛ اضافه کرد: مطمئناً تیم ها برای قهرمانی در لیگ برتر وزنه برداری هرفصل با یکدیگر رقابت می کنند تا به جام باشگاههای آسیا راه پیدا کنند از این رو سطح مسابقات بالا می رود. حضور دو تیم در جام باشگاههای آسیا از ایران به وزنه برداری کشور کمک بسیاری می کند که نفرات باشگاهی نیز تجربه حضور درمیادین بین المللی را کسب کنند.