ﺳﻪشنبه, 11 آبان,1395

پس ازکسب رأی اعتماد قاطع مسعود سلطانی فراز نمایندگان خانه ملت

رییس فدراسیون وزنه برداری به وزیر جدید ورزش وجوانان تبریک گفت

پس ازکسب رأی اعتماد قاطع مسعود سلطانی فراز نمایندگان خانه ملت
پس از رأی اعتماد قاطعی که نمایندگان خانه ملت به مسعود سلطانی فر گزینه پیشنهادی رییس جمهوربرای تصدی پست مدیریت ورزش کشور دادند، علی مرادی رییس فدراسیون وزنه‌برداری پیام تبریک ویژه ای را برای وزیر جدید ورزش و جوانان کشورمان ارسال کرد.

  

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه‌برداری؛ علی‌مرادی رییس فدراسیون وزنه‌برداری در پیامی انتخاب مسعود سلطانی‌فر بعنوان وزیر جدید ورزش وجوانان را به وی و خانواده بزرگ ورزش کشور تبریک گفت.
در متن این پیام آمده است: اینجانب ؛ بعنوان خادم و عضوکوچکی از خانواده بزرگ ورزش ایران ونیز به نمایندگی از جامعه وزنه‌برداری ، بر خود لازم می دانم کسب رأی اعتماد قاطع از نمایندگان خانه ملت را به حضرتعالی بعنوان وزیرجدید ورزش و جوانان کشورمان تبریک عرض نموده و برای شما برادر متعهد و گرانقدر در کرسی مدیریت ورزش و جوانان ، از خداوند متعال آرزوی توفیقات روزافزون درمسیر پیش رو را خواستارم.
بی تردید انتخاب حضرتعالی با توجه به تجارب مدیریتی ارزشمندی که در اختیار دارید می تواند در سمت مقام عالی وزارت، نوید بخش پویایی ورزش کشور درچشم انداز روشن پیش رووعرصه‌های مختلف و معتبر بین‌المللی کارگشا باشد.