دوشنبه, 17 آبان,1395

پس ازقهرمانی در مسابقات جهانی اسپانیا و سنگال

پیام تبریک فدراسیون وزنه برداری به تیم های ملی پرورش اندام و شمشیربازی

پس ازقهرمانی در مسابقات جهانی اسپانیا و سنگال
فدراسیون وزنه برداری در پیامی قهرمانی مقتدرانه تیم ملی پرورش اندام و تیم ملی شمشیر بازی سابر کشورمان را در رقابتهای جام جهانی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ تیم ملی پرورش اندام، قهرمانان ایران با 5 مدال طلا، دو نقره، یک برنز، یک مقام چهارمی و دو مقام ششمی مقتدرانه بر سکوی قهرمانی در رقابت های جهانی اسپانیا ایستادند.همچنین تیم ملی شمشیربازی سابر کشورمان برای نخستین‌بار در تاریخ شمشیربازی ایران توانست مدال طلا را در جهان از آن خود کند.

متن پیام تبریک فدراسیون وزنه برداری به شرح زیر است: 
بسم الله الرحمن الرحيم
ایستادن در سکوی قهرمانی بهانه ای برای تبلور خصائص پهلوانی جوانان غیرتمند و تلاشگر ایران عزیز در عرصه های بین المللی است.بي ترديد قهرمانی تيم های ملی پرورش اندام و شمشیربازی در رقابتهای جهانی، باخواست خداوند منان و در سايه برنامه ريزی، همت و تلاش بی شائبه مربيان، ورزشكاران و مسئولان فدراسیون های پرورش اندام و شمشیربازی كشور رقم خورد.
فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک صمیمانه به مدیران ورزش کشور، مسئولان فدراسیون پرورش اندام و بدنسازی و ملی پوشان و کادر فنی تیم ملی بدنسازی و شمشیربازی، ضمن تشکر از تلاش های شبانه روزی این عزیزان، آرزوی موفقیت و بهروزی در تمامی عرصه های بین المللی را برای همه تلاشگران عرصه ورزش و  ورزشکاران غیور کشور دارد.