یکشنبه, 07 آذر,1395

پایان هجدهمین جلسه شورای عالی با مصوبات مهمی برای وزنه برداری همراه بود

نصیرشلال مشاور انوشیروانی شد، ربیعی مربی بزرگسالان

پایان هجدهمین جلسه شورای عالی با مصوبات مهمی برای وزنه برداری همراه بود
هجدهمین جلسه شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری با حضوراکثریت اعضاء و مصوبات مهمی که حول محور اردوی بزرگسالان و نیز بررسی آیین نامه عقد قرارداد با (کادرفنی، ورزشکاران، سرپرستان تیم های ملی و سایرعوامل فنی برگزار کننده اردو) بود همراه شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ دستور جلسه هجدهمین نشست رسمی شورای عالی فنی که با حضور علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد پیرامون دو موضوع مهم: 

1- بررسی پیش نویس مقررات برگزاری و همچنین آیین نامه عقد قراردادهمکاری با (کادرفنی، ورزشکاران، سرپرستان تیم های ملی و سایرعوامل فنی برگزار کننده اردو) با حضور اکثریت اعضاء برگزار شد.

2-بررسی لیست پیشنهادی سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی بزرگسالان در خصوص کمک مربیان این رده سنی دردستورکارشورا قرارگرفت.

برهمین اساس، در پایان این نشست اعضاء ضمن بررسی ابتدایی آیین نامه عقد قرارداد با (کادرفنی، ورزشکاران، سرپرستان تیم های ملی و سایرعوامل فنی برگزار کننده اردو) مصوب کردند تا تایید نهایی این آیین نامه پس از تحلیل و تفسیر دقیق و ریز این آیین نامه توسط کلیه اعضاء شورای عالی فنی تا قبل از شروع اولین مرحله اردوی تیم ملی بزرگسالان قطعی و برای عملیاتی شدن به دبیر فدراسیون وزنه برداری تحویل داده شود.
بنابر این گزارش پایان هجدهمین جلسه شورای عالی فنی علاوه بر بررسی ابتدایی آیین نامه عقد قرارداد با(کادرفنی، ورزشکاران، سرپرستان تیم های ملی و سایرعوامل فنی برگزار کننده اردو) مصوبات مهم دیگری نیز به دنبال داشت که اهم آن را در ادامه مرور می کنیم.
*مقرر گردید از این پس در هر جلسه شورا 2 رییس از هیأت های وزنه برداری سراسر کشور در جلسات رسمی شورای عالی فنی حضور داشته باشند.برهمین اساس در هجدهمین نشست شورا بابک مراد زاده رییس هیأت وزنه برداری استان آذربایجان غربی و مهدی بهرام زاده رییس هیأت وزنه برداری بوشهر دعوت شده بودند که فقط رییس هیأت وزنه برداری استان آذربایجان غربی در این نشست حضور یافت.
* مقرر گردید در جلسه بعدی اساسنامه فدراسیون وزنه برداری بابت طراحی و تدوین نهایی مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.
* پس از تبادل نظر کلیات آیین نامه اردوهای تیم ملی به تصویب رسید.بنابراین تمامی اعضاء تیم های ملی موظف هستند از بدو شروع و حضور در اردوهای تیم ملی نسبت به مطالعه و امضاء قراردادهای مطروحه در این آیین نامه اقدام و تابع شرایط و مفاد آن باشند.
*مقرر گردید فدراسیون جهت موارد مندرج در آیین نامه نسبت به تشکیل، معرفی و تعاریف کمیته استیناف جهت رعایت قوانین و مقررات این آیین نامه اقدام نمایید.
((نصیرشلال مشاور سرمربی شد، ربیعی کمک انوشیروانی))
* در خصوص لیست پیشنهادی سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان در خصوص کمک مربیان این رده سنی پس از بحث و تبادل نظر، با حضور وحید ربیعی بعنوان مربی بزرگسالان و نواب نصیر شلال بعنوان مشاور سرمربی تیم ملی موافقت گردید.
((دعوت 14 وزنه بردار جوان به مرحله نخست اردوی بزرگسالان))
* لیست پیشنهادی وزنه برداران جهت حضور در مرحله نخست اردوی تیم ملی بزگسالان که از روز جمعه(12 آذرماه 95) مورد تایید اعضای شورا قرار گرفت:
حسین سلطانی(زنجان)، علی داودی(تهران)، وحید خدادادی، یاسین باقری، سیدایوب موسوی،علیرضا دهقان(خوزستان)، حسین بیرانوند رامین ولی پور(مازندران)، علی میری(آذربایجان غربی)، رضا قاسمی(اصفهان)، علیرضا سلیمانی(گیلان)، مجید عسگری(هرمزگان)، رامین ربیعی(چهارمحال و بختیاری) و میثم زارعی(فارس)
لازم به توضیح است؛ در پایان سه هفته اردو از بین این 14 وزنه بردار، با توجه به عملکردشان، کادر فنی تیم ملی 5تا 7 نفراز بهترین های این مرحله از اردو را گزینش کرده تا در مرحله بعدی همراه، با وزنه برداران شاخص کشورمان تمرینات را ادامه می دهند. 
((تجلیل از اسطوره وزنه برداری پس از بازگشت از سوئیس))
محمد نصیری مشاور عالی رییس فدراسیون وزنه برداری و عضو شورای عالی فنی که شب گذشته به همراه علی مرادی رییس فدراسیون پس از اهداء مدال نقره المپیک 1972 مونیخ خود به موزه بین المللی المپیک (IOC) و ثبت افتخاری بزرگ برای ورزش کشور و وزنه برداری ایران از سوئیس به تهران بازگشتند، در هجدهمین جلسه شورای عالی فنی حضور یافت و ضمن ارائه گزارشی مبسوط از این اتفاق ویژه مورد تقدیر و تجلیل اعضای شورا قرار گرفت.