پنجشنبه, 02 دی,1395

پایان رقابت دسته 77 کیلوگرم هفته سوم لیگ برتر وزنه برداری

رضا زارعی از رعد پدافند به مقام نخست رسید

پایان رقابت دسته 77 کیلوگرم هفته سوم لیگ برتر وزنه برداری

رضا زارعی وزنه بردار دسته 77 کیلوگرم باشگاه رعد پدافند باحدنصاب مجموع 322 کیلوگرم به مقام نخست این وزن دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ رقابتهای هفته سوم لیگ برتر وزنه برداری باشگاههای کشور، امروز (پنجشنبه 2 دی ماه) به میزبانی باشگاه مناطق نفت خیز جنوب در شهر اهواز برگزار شد.در پیکارها دسته 77 کیلوگرم 4 وزنه بردار با یکدیگر به رقابت پرداختند و همچنین رکوردهای 3 وزنه بردار حاضر در جام باشگاههای آسیا نیز در این وزن محاسبه شد. رضا زارعی از تیم رعد پدافند در حرکت یکضرب 145 کیلوگرم را مهار کرد و در حرکت دوضرب 177 کیلوگرم را به نام خود ثبت کرد تا با مجموع 322 کیلوگرم در صدر این دسته قرار گیرد.

گفتنی است؛ ایمان شاهقلیان از تیم مناطق نفت خیز جنوب خوزستان که در جام باشگاههای آسیا با رکوردهای 141 کیلوگرم در حرکت یکضرب، 175 کیلوگرم در حرکت دوضرب و با حدنصاب مجموع 316 کیلوگرم به مقام دوم رسید.
لازم به ذکر است، ابراهیم ور ناصری از نیروی زمینی ارتش با مجموع 313 کیلوگرم در جایگاه سوم قرار گرفت.مسعود چترایی و محمد نیری اعضای تیم ذوب آهن اصفهان با احتساب رکوردهایشان در جام باشگاهها، به ترتیب با مجموع 312 کیلوگرم و 310 کیلوگرم در جایگاههای چهارم و پنجم ایستادند.
همچنین محمد امین علیپور از شرکت ملی حفاری اهواز با مجموع 251 کیلوگرم ششم شد و علی جوکار از عقاب نیروی هوایی همدان با مجموع249 کیلوگرم به مقام هفتمی رسید.