پنجشنبه, 02 دی,1395

پایان رقابت دسته 69 کیلوگرم هفته سوم لیگ برتر وزنه برداری

بهروزی با رکوردهای جام باشگاههای آسیا در جایگاه نخست قرار گرفت

پایان رقابت دسته 69 کیلوگرم هفته سوم لیگ برتر وزنه برداری

سجاد بهروزی وزنه بردار دسته 69 کیلوگرم باشگاه شرکت ملی حفاری اهواز که در جام باشگاههای آسیا به سه مدال طلا دست یافته بود با رکوردهایش در این رقابتها، جایگاه نخست هفته سوم لیگ برتر را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ رقابتهای هفته سوم لیگ برتر وزنه برداری باشگاههای کشور در سالن ورزشی شهدای مناطق نفت خیز جنوب خوزستان با رقابت وزنه برداران دسته 69 کیلوگرم پیگیری شد.در این دسته که رکوردهای سجاد بهروزی وزنه بردار شرکت ملی حفاری اهواز به همراه حسین سلطانی از نیروی زمینی ارتش مورد محاسبه قرار گرفته بود، 4 وزنه بردار دیگر نیز در این وزن به رقابت پرداختند.
سجاد بهروزی در جام باشگاههای آسیا،در حرکت یکضرب 132 کیلوگرم، حرکت دوضرب 165 کیلوگرم و با مجموع 297 کیلوگرم به مقام نخست رسید. رضا قاسمی از تیم ذوب آهن اصفهان در حرکت یکضرب 124 کیلوگرم، در حرکت دوضرب 164 کیلوگرم و با مجموع 288 کیلوگرم به مقام دوم دست یافت.همچنین سام مقتدر از رعد پدافند توانست در حرکت یکضرب 123 کیلوگرم را مهار کند و در حرکت دوضرب 163 کیلوگرم را بالای سر برد تا با مجموع 286 کیلوگرم در جایگاه سوم قرار گیرد.
گفتنی است؛ حسین سلطانی از تیم نیروی زمینی ارتش نیز رکوردهایش در هفته سوم مورد محاسبه قرار گرفت، با مجموع 273 کیلوگرم چهارم شد.
لازم به ذکر است؛ مرتضی شاهقلیان از عقاب نیروی هوایی همدان با مجموع 258 کیلوگرم در رتبه پنجم دسته 69 کیلوگرم ایستاد و محسن همتیان دیگر وزنه بردار عقاب، با مجموع 230 کیلوگرم به جایگاه ششمی بسنده کرد.