یکشنبه, 06 تیر,1395

پایان حرکت یکضرب دسته 62 کیلوگرم

طلابه چین رسید، طاهریان یازدهم شد

پایان حرکت یکضرب دسته 62 کیلوگرم

حرکت یکضرب رقابت دسته 62 کیلوگرم پایان پذیرفت و “یونگ ژیانگ مو” وزنه بردار چینی با مهار وزنه 137 به مدال طلای این حرکت دست یافت و طاهریان نماینده کشورمان در این وزن به مقام یازدهمی رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ دومین روز از مسابقات قهرمانی جوانان جهان امروز (یکشنبه6 تیر) با رقابت دسته 62 کیلوگرم پیگیری شد که در پایان حرکت یکضرب “یونگ ژیانگ مو” از چین با مهار وزنه 137 کیلوگرمی به مدال طلای این حرکت رسید و سید علیرضا طاهریان با مهار وزنه  111 کیلوگرم در مکان یازدهم  قرار گرفت.

سید علیرضا طاهریان ملی پوش دسته 62 کیلوگرم تیم جوانان کشورمان در حرکت یک‌ضرب فقط وزنه 111 کیلوگرمی را بالای سر برد و در مهار وزنه های 118 کیلویی و 119 کیلوگرمی ناموفق بود .

حواشی رقابت دسته 62 کیلوگرم:
سید علیرضا طاهریان با حمایت و تشویق های سایر کاروان تیم ملی جوانان و سایر ملی پوشان در ابتدا معرفی شد و نخستین وزنه برداری بود که در این وزن به روی تخته آمد.
“بردلیدزه” وزنه بردار گرجستانی هنگام اعلام اسامی وزنه برداران دسته 62 کیلوگرم مورد تشویق هموطنانش قرار گرفت. وی در حرکت یکضرب با مهار وزنه 116 کیلوگرم به مقام ششمی رسید.

دوربین پخش این رقابتها مرتب چهره تاماش آیان رییس فدراسیون جهانی را به روی ال ای دی مسابقات به تصویر می کشید.

 

هنگامی که “علی وهب” نماینده تیم ملی وزنه برداری عراق در این وزن به روی تخته می رفت تماشاگران عراقی که در سالن ژیمیناستیک رینو حضور داشتند با اشتیاق و شور او را تشویق می کردند.این وزنه بردار عراقی با توسل وزنه می زد.
دو وزنه بردار چینی و کره شمالی برای کسب مدال طلای یکضرب رقابت نزدیکی داشتند که بالاخره “یونگ ژیانگ مو” از چین با مهار وزنه 137 کیلوگرمی به مدال طلا رسید.