جمعه, 14 خرداد,1395

پایان جام بین المللی فجر

ایران قهرمان شد، کیانوش برترین وزنه بردار

پایان جام بین المللی فجر
تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان با کسب حداکثر امتیازات در جمع تیم های حاضر در  جام فجر به قهرمانی دست یافت و کیانوش رستمی برترین وزنه بردار معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، تیم ملی وزنه برداری ایران کشورمان در رقابتهای جام بین المللی فجر که از 11 خرداد تا 13 خرداد در تالار وزنه برداری مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد توانست با کسب حداکثر امتیازات در جمع 18 تیم حاضر در این مسابقات به قهرمانی دست یابد و تیم های صربستان و روسیه به ترتیب دوم و سوم شوند.
همچنین تیم های حاضر در این مسابقات توانستند مدال های نقره و برنز را بین یکدیگر تقسیم کنند. روسیه با 3 نقره و 3 برنز، اتریش با 2 نقره و یک برنز، لهستان یک نقره و یک برنز، صربستان با یک نقره، سوریه یک نقره، ترکیه یک برنز و قزاقستان یک برنز کسب کردند.
گفتنی است، کیانوش رستمی وزنه بردار دسته 85 کیلوگرم تیم ملی کشورمان با حدنصاب مجموع 395 کیلوگرم برترین وزنه بردار شناخته شد.سهراب مرادی دیگر وزنه بردار ملی پوش دسته 94 کیلوگرم با حدنصاب 400 کیلوگرم دوم شد و بهداد سلیمی در دسته به اضافه 105 کیلوگرم با حدنصاب مجموع430 کیلوگرم در جایگاه سوم ایستاد.