شنبه, 10 تیر,1396

پایان بیست و هفتمین نشست شورای عالی فنی

انوشیروانی انصراف داد، بیرانوند سرپرست سرمربیگری بزرگسالان شد

پایان بیست و هفتمین نشست شورای عالی فنی

با توجه به عدم حضور سجاد انوشیروانی در جلسه شورای عالی فنی، محسن بیرانوند از سوی اعضای شورا به عنوان سرپرست سرمربی تیم ملی بزرگسالان انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ بیست و هفتمین جلسه شورای عالی فنی برای تعیین و بررسی وضعیت کادر فنی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان و همچنین برنامه ریزی به منظور حضور هر چه بهتر تیم های ملی برای رویدادهای پیش رو ساعت 14 امروز (شنبه 10 تیرماه) در سالن جلسات این مجموعه برگزار شد.
در این نشست، با توجه به عدم حضور سجاد انوشیروانی در جلسه شورا عالی فنی و قطع ارتباط با فدراسیون وزنه برداری و تاخیری که به لحاظ زمانی اردوهای تیم ملی وارد شده بود، برای جلوگیری از اتلاف وقت و ادامه اردوی تیم ملی، یک نفربه عنوان سرپرست سرمربی تیم ملی تا مسابقات داخل سالن(ترکمنستان) مشخص شد.
گفتنی است؛ برهمین اساس از طرف رییس فدراسیون دو گزینه اعلام شد. در نهایت از 9 رأی ماخوذه و اکثریت آرای اعضای شورای عالی فنی، محسن بیرانوند سرپرست سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان انتخاب شد.
همچنین؛ بیرانوند تا دوشنبه(12 تیر) لیست اسامی ملی پوشان را معرفی می کند و سه شنبه (13 تیر) نیز برنامه خود را اعلام خواهد کرد و اردوهای تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان از شنبه( 17 تیر) آغاز می گردد.
لازم به ذکر است؛ در این جلسه از زحمات مربیان و دست اندرکاران کادر فنی تیم ملی وزنه برداری از جمله حسین توکلی، سجاد انوشیروانی، محمد حسین برخواه و سایر مربیان که در راه اعتلای نام ایران اسلامی زحمات زیادی را متحمل شده و در تاریخ ورزش کشور سهیم بوده اند، تشکر و قدردانی شد.
بنابراین گزارش، برخی از خبرنگاران صداوسیما نیز در این جلسه حضور داشتند.