یکشنبه, 23 آبان,1395

وقتی می خواستم وزنه را بالابزنم سرم گیج می رفت

حسین سلطانی: بخاطر سرما خوردگی بدنم افت کرده بود

وقتی می خواستم وزنه را بالابزنم سرم گیج می رفت
سلطانی پس از قرار گرفتن در مکان چهارم مسابقات وزنه برداری نوجوانان جهان اعتقاد دارد: چند روزی بود به دلیل سرماخوردگی، افت شدیدی داشتم و نتوانستم آنطوریکه باید مهیای حضور در مسابقه شوم.

 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ حسین سلطانی وزنه بردار ملی پوش زنجانی تیم ملی نوجوانان درخصوص اینکه چرا نتوانست موفقیت جهانی اش را در دوئل آسیایی تکرار کند گفت: بدلیل سرماخوردگی بدنم چند روزی بود افت شدید داشت و نتوانستم آنطوریکه باید مهیای حضور در مسابقه شود. به همین دلیل وقتی می خواستم وزنه را خصوصا در حرکت دوضرب بالای سرم ببرم ، سرم گیج می رفت و تعادلم را از دست می دادم.
سلطانی معتقد است: کادرفنی برایم عالی وزنه انتخاب کرد، اما این من بودم که نتوانستم بخاطر ضعفی که بدنم داشت زیر وزنه با قدرت قرار بگیرم.
سلطانی یادآور می شود: حقیقتا شرمنده آقای برخواه، فدراسیون وزنه برداری و مربیان و مسئولان استان زنجان شدم که در این مدت خیلی برای ما زحمت کشیدند. امیدوارم در آینده با عملکردی بهتر در مسابقات پاسخگوی محبت های این عزیزان باشم.
سلطانی درخصوص میزبانی ژاپنی ها و شرایط سالن گفت: وضعیت تغذیه در توکیو خیلی خوب نیست ، اما سالن مسابقات و مابقی شرایطی که میزبان برای پذیرایی از میهمانان خود درنظر گرفته نسبتا قابل قبول است . اما می شد بهتر از این هم مسابقات را برگزار کرد.