دوشنبه, 08 مرداد,1397

وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی بزرگسالان بازدید کردند

در آستانه اعزام به بازیهای آسیایی جاکارتا

وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی بزرگسالان بازدید کردند

دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ‏ملی المپیک، عصر امروز با حضور در اردوی ملی پوشان وزنه برداری کشورمان با آنها دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و دکتر سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ‏ملی المپیک به همراه مهندس شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک، برانوش نیک بین مدیرکل حوزه وزارتی وزارت ورزش و جوانان عصر امروز (یکشنبه 8مردادماه) ضمن حضور در اردوی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان با ملی پوشان به گفتگو پرداختند.
ابتدا علی مرادی رئيس فدراسيون وزنه‌برداری گزارشی از وضعیت اردویی و شرايط آمادگی ملی پوشان بزرگسال برای مسئولان ورزش کشورمان ارائه کرد و سپس از حمایت های وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک از وزنه برداری تشکر نمود.
رئیس فدراسیون در ادامه صحبت های خود اضافه کرد: از کميته ملی المپيک به خاطر تجليلی که از سهراب مرادی صورت گرفت قدردانی می کنم. هم اکنون برنامه‌های آماده سازی تیم ملی به خوبی پیش می رود و اميدوارم بهترين نتيجه را در بازیهای آسيايی بگیریم.
پس از صحبت های ریاست فدراسیون وزنه برداری، دکتر مسعود سلطانی‌ فر وزیر ورزش و جوانان گفت: توفیق پیدا کردیم و به اردوی وزنه‌برداری آمدیم. هر زمانی که ما آمدیم و با ورزشکاران صحبت کردیم آنها به مسابقات رفتند و افتخار آفریدند. وزنه‌برداری همیشه موجب شادی مردم شده است. لازم است از آنها، کادر فنی، رئیس فدراسیون و همه که برای رشد رشته‌های ورزشی تشکر می‌کنم. آقای مرادی گفت ما هر دوره بازی‌های آسیایی یک مدال طلا آوردیم.با هماهنگی خوبی که هست و با رویکرد مثبت دکتر صالحی‌امیری در زمینه برطرف کردن مشکلات به عنوان پازل هماهنگ کار می‌کنیم. همان طور که در ستاد بازیهای المپیک و آسیایی همه رشته‌ها را مورد ارزیابی قرار دادیم و کار پشتیبانی با هم انجام شد، می‌بینیم وضعیت کاروان خوب است. با همین هماهنگی کار را جلو می‌بریم.