ﺳﻪشنبه, 08 فروردین,1396

وزنه بردار فوق سنگین کشورمان:

نماینده شایسته ای برای تیم ملی خواهم بود

وزنه بردار فوق سنگین کشورمان:
تیموری معتقد است: سعی دارم نماینده شایسته ای برای تیم ملی باشم و در رقابت های پیش رو مدال طلا را بدست آورم. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ همایون تیموری وزنه بردار فوق سنگین تیم ملی بزرگسالان در خصوص شرایط اردوهای تیم ملی گفت: اردوها با نظم خوبی از 5 فروردین آغاز شد. با اینکه در تعطیلات عید نوروز از خانواده دور هستیم ولی باید خود را برای مسابقات آماده کنیم.به خاطر نزدیکی مسابقات و عید نوروز تمرینات در کمپ تیم های ملی برگزار شده است.
وی در خصوص شرایطش در تمرینات تیم ملی تاکید کرد: شرایط بدنی ام عالی است و مصدومیت یا آسیب دیدگی ندارم و با تمرینات مداوم به رکوردهای خوبی رسیده ام.سخت تلاش می کنم تا نماینده شایسته ای برای کشورم در مسابقات باشم.
تیموری در خصوص رقابت با سایر وزنه برداران دسته 105+ کیلوگرم گفت: رقابت نزدیکی در بین نفرات حاضر در اردو برای اعزام به دو مسابقه وجود دارد و مطمئناً هر فردی که به مسابقات برود از شایستگی بالایی برخوردار بوده که کادر فنی آن وزنه برار را انتخاب کرده اند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: همیشه نمایندگان وزنه برداری کشورمان در مسابقات المپیک، جهانی و آسیایی صدرنشین دسته فوق سنگین بوده اند و امیدوارم با حضور در مسابقات پیش رو در جایگاه نخست قرار گیرم و مدال طلا را کسب بدست آورم.